Játékvezető: Farkas Ádám (Kelemen Attila, Varga Gábor)
Bőcs KSC: Hamar Zs. - Ur, Rubint, Sipos, Molnár Zs. (Lázár, 16.) - Katona, Müller (Zsarnai, 82.) - Jeremiás, Hajdu (Ondó, 65.), Enescu - Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Vecsés: Gyenes - Máj, Kovács Z., Vasas, Radnai - Zana, Die Aristide (Czipper, 63.), Lannert, Fritz - Kiss K. (Hungler, 82.), Ponczok (Horváth D., 55.). Vezetőedző: Kántor Attila.
Bőcs KSCVecsés
  Gól: Etogo (83.)Vasas (26. 11-ből)
  Sárga lap: Katona (56.), Etogo (65.)Kovács Z. (71.), Vasas (65.), Zana (68.), Die Aristide (44.)
  Jók: Enescu, EtogoGyenes, Fritz, Kovács Z., Vasas, Die Aristide
26.percSipos rúgta fel Lannertet a hazai 16-oson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A 11-est Vasas lőtte fél magasan a kapu bal oldalába, 0-1.gól
83.percOndó harcolt a vendég 16-oson belül a védőkkel, aminek következtében Etogohoz pattant a labda, aki 1 méterről a kapu közepébe lőtt, 1-1.gól

Zsiga Gyula: - A mérkőzés elején frissebben játszott a vendég csapat és megérdemelten jutott vezetéshez. Ezután hatalmas energiákat mozgósítottunk és sikerült is egyenlítenünk, amelyre rászolgáltunk. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy a mérkőzés végén a Vecsés el is dönthette volna a 3 pont sorsát a maguk javára.

Kántor Attila: - Pontot ajándékoztunk ellenfelünknek, több ziccert hibáztunk el, míg ellenfelünk csak meddő futballt játszott. Csalódottan távozunk Tiszaújvárosból, a Bőcsnek pedig sok sikert kívánunk.