Helyszín: Bp., Szusza Ferenc stadion , 200 néző.
Játékvezető: Gyarmati II. Tibor (Iványi István, Kiss I. Balázs)
Újpest II: Horváth T. – Rubus, Litauszki, Dvorschák, Kovács D. – Tajthy (Lázár, 46.), Banai, Balogh B., Hullám – Bognár (Barczi, 46.), Szabó B. (Frank, 58.). Vezetőedző: Szlezák Zoltán.
Bőcs KSC: Hamar – Bokros, Rubint, Sipos, Molnár – Müller (Nyírcsák, 83.), Katona, Hajdu (Krajncz, 77.), Jeremiás – Enescu (Zsarnai, 85.), Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Újpest IIBőcs KSC
  Gól: Etogo (11., 49.), Jeremiás (21.), Hajdu (63.)
  Sárga lap: Tajthy T. (33.)
  Jók: senkiaz egész csapat
11.percFormás vendégtámadás végén Jeremiás kapu elé passzolt labdáját Etogo 10 méterről lőtte a kapu közepébe, 0-1.gól
21.percJobb oldali vendégszöglet után a kifejelt labda Jeremiás elé került aki 14 méterről nagy gólt lőtt a jobb sarokba, 0-2.gól
49.percJeremiás szöglete után Etogo fejelt 6 méterről a hálóba, 0-3.gól
64.percA hazai kapu elől kifejelt labdát Hajdu kapásból 16 méterről lőtte a jobb alsó sarokba, 0-4.gól

Szlezák Zoltán: - Megérdemelt vendégsiker született mert a hibáinkat nagyszerűen használták ki a vendégek. Többet vártam csapatomtól.

Zsiga Gyula: - Nagyon jó színvonalú és iramú mérkőzésen csapatom szenzációs játékkal verte a jó erőkből álló újpesti fiatalokat.