Helyszín: Debrecen, DEAC sportpálya , 300 néző.
Játékvezető: Farkas Tibor (Varga Gábor, Kovács II. Gábor)
DVSC-DEAC: Verpecz – Bényei (Vinicius, 46.), Kardos, Fodor M., Korhut – Sigér (Angyal, 85.), Spitzmüller, Lucas, Rezes – Balajti, Huszák (Csorba, 76.). Vezetőedző: Kondás Elemér.
Bőcs KSC: Hamar – Bokros, Rubint, Sipos, Lázár – Müller, Katona (Nyírcsák, 90.) – Hajdu (Krajncz, 76.), Jeremiás (Zsarnai, 88.), Enescu – Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
DVSC-DEACBőcs KSC
  Gól: Rezes (32., 11-ből), Fodor (55.)Etogo (33.), Lázár (40., 62.), Enescu (81.)
  Sárga lap: Verpecz (20.), Korhut (39.), Fodor (80.)Katona (35.), Jeremiás (39.), Lázár (42.), Hajdu (44.), Sipos (82.)
  Piros lap: Balajti (10.)
  Jók: RezesLázár, Etogo, Bokros, Enescu
10.percBalajti vágta fel Enescut a játékvezető rögtön kiállította a játékost.piros lap
32.percBüntetőt kapott a hazai csapat egy szöglet után amit Rezes biztosan értékesített, 1-0.gól
33.percEtogo kapott jó indítást majd a kimozduló Verpecz fölött 13 méterről a kapu közepébe emelt, 1-1.gól
40.percEnescu jobb oldali beadása után Lázár 11 méterről fejelte a labdát a kapu bal oldalába, 1-2.gól
55.percVinicius bal oldali lapos beadását követően Fodor lőtt a védők között a kapu jobb oldalába, 2-2.gól
62.percEnescu bal oldali szöglete után Verpecz kiütötte a labdát ami Lázárhoz került aki kapásból 11 méterről a léc alá bombázott, 2-3.gól
81.percMüller ugratta ki Enescut a tizenhatoson belül aki 8 méterről spiccel gurított a kapu bal oldalába, 2-4.gól

Kondás Elemér: - Szinte az egész mérkőzést emberhátrányban játszottuk, egyenlítenünk is sikerült de a végén már nem tudtunk újítani.

Zsiga Gyula: - Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Ma nem játszottunk olyan jól mint az előző mérkőzésen de nagy akarattal küzdöttünk és úgy érzem megérdemelten nyertünk.