Helyszín: Nyíregyháza, Sóstói úti stadion , 1000 néző.
Játékvezető: Szabó Zsolt (Vámos Tibor, Butkai Zsolt)
Nyíregyháza: Erdélyi - Zabos, Pákolicz (Demjén, 87.), Pujante (Szilágyi, 82.), Abdelali - Minczér, Perényi, Hurt, Goia - Kovacevic, Bajzát. Vezetőedző: Brekk János.
Bőcs KSC: Hamar - Bokros (Molnár Zs., 51.), Rubint, Ur, Lázár - Müller, Katona, Hajdu (Krajncz, 71.), Jeremiás - Enescu, Etogo (Varga, 90.). Vezetőedző: Zsiga Gyula.
NyíregyházaBőcs KSC
  Gól: Bajzát (16.), Pákolicz (53.), Goia (81.)
  Sárga lap: Goia (23.)Ur (13.), Lázár (30.), Etogo (39.)
  Jók: Pujante, Pákolicz, Bajzát, GoiaEnescu, Bokros, Lázár
1.percMegkezdődött a mérkőzés.játékvezető
1.percA hazaiak kék-pirosban, a Bőcs sárga-fekete szerelésben játszik.
8.percA hazai kaputól 25 méterre jutott szabadrúgáshoz csapatunk. Enescu lövése a felső lécről pattant ki, amit Jeremiás lőtt a kapu fölé.
10.percEnescu próbálkozott távoli lövéssel, de egy hazai védőn megpattant a labda.
11.percBőcsi szöglet után a hosszú oldalon érkező Lázár fejelt 11 méterről a kapu mellé.
13.percUr kapott sárga lapot buktatásért.sárga lap
14.percBajzát maradt üresen a 16-oson belül, ahova Perényi ívelt, de a támadó 4 méterről fejelt a kapu fölé.
15.percJeremiás adott be jobb szélről, ám a beadást Lázár a kapu mellé fejelte.
16.percBajzát megszerezte a Nyíregyháza vezető gólját. 19 méterről lőtte ki a bal alsó sarkot, 1-0.gól
20.percHamar bravúrral védte Pujante 8 méteres lövését.
23.percGoia is besárgult.sárga lap
24.percEnescu újabb szabadrúgását védte Erdélyi.
30.percLázár kapott sárgát, amiért felvágta Pákoliczot.sárga lap
33.percHamar fogta Pujante 16-os vonaláról leadott lövését.
36.percBajzát próbálkozott 20 méterről, lövése alig kerülte el a kaput.
39.percEtogo kapott sárgát.sárga lap
41.percAbdelali beadását Pujante fejelte a kapu fölé.
42.percEnescu hozta játékba Hajdut, aki Perényit kicselezve 12 méterről próbálta átemelni Erdélyit, aki könnyen fogta a labdát.
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percElkezdődött a második félidő.játékvezető
49.percPákolicz találta el 18 méterről a kapufát, a kipattanót pedig Minczér lőtte fölé.
51.percBokros sérült meg, akit Molnár Zs. váltott.csere
53.percBajzát hozta játékba Pákoliczot, aki 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 2-0.gól
60.percPerényi jobb oldali beadását kifejelték, majd Minczér lőtte fölé a labdát.
63.percBajzát lövését blokkolták a bőcsi védők.
66.percJeremiás 25 méteres szabadrúgását öklözte ki Erdélyi.
71.percHajdut váltotta Krajncz.csere
73.percBajzát lövése kerülte el a kaput.
76.percBőcsi szabadrúgás után Katona bombázott a sorfalba.
80.percHazai támadás után a kapufa mentett.
81.percPerényi beadását a középen érkező Goia fejelte 8 méterről a kapuba, 3-0.gól
82.percPujante helyett a Bőcsön is megfordult Szilágyi állt be.csere
86.percHurt lőtt a jobb alsó sarok mellé távolról.
87.percPákolicz helyére Demjén állt be.csere
89.percJeremiás cselezte magát lövőhelyzetbe a 16-oson belül, de lövése a kapu mellé szállt.
90.percEtogo helyére Varga állt be.csere
91.percVége a mérkőzésnek.játékvezető

Brekk János: - Örülök a győzelemnek, megharcoltunk érte. A következőkben is hasonló felfogásban kell játszanunk, ez vezethet eredményhez.

Zsiga Gyula: - A győzelmet jobban akaró, ezért agresszívan játszó hazaiak megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.