Játékvezető: Kovács Gábor (Kis Zoltán, Sebestyén László)
Makó: Czirbus - Rakonczai, Béres, Tóth I., Puskás - Podonyi, Varga R., Magyar Gy., Fülöp T. (Csamangó, 83.) - Nagy A., Faragó B. (Kulacsik, 73.) Vezetőedző: Kolozsvári János.
Bőcs KSC: Hamar - Ur, Katona (Zsarnai, 43.), Sipos, Lázár - Müller, Jeremiás, Hajdu (Varga Z., 72.), Enescu - Etogo, Ondó (Krajncz, 85.). Vezetőedző: Zsiga Gyula.
MakóBőcs KSC
  Gól: Magyar Gy. (23., 47., 11-ből)
  Sárga lap: Tóth I. (78.)
  Jók: Magyar, Tóth I., FülöpOndó, Enescu, Müller
1.percMegkezdődött a mérkőzés.játékvezető
7.percA Makó előtt adódott a mérkőzés első lehetősége, ami szerencsére kimaradt. Nem sokkal később újabb helyzetet hagytak ki a hazaiak.
12.percOndó került lövőhelyzetbe a 16-oson kivülről, de nem sikerült gólra váltani.
23.percHazai támadás után a röviden sikerült felszabadítást Magyar Gy. 18 méterről rálőtte, ami egy védőn megpattanva a hálóban kötött ki, 1-0.gól
32.percEgy makói támadás után 20 méteres lövést védett Hamar.
38.percUr próbálkozott 25 méterről, lövése azonban magasan a kapu fölé szállt.
43.percKatona sérült meg, akit Zsarnai váltott.csere
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
47.percNövelte előnyét a Makó. Zsarnai rántotta le Faragót a 16-oson belül, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A megítélt 11-est Magyar Gy. értékesítette.gól
58.percEtogo került helyzetbe a hazai 16-oson belül, de a védők szorításában nagy helyzetben a kapusba lőtte a labdát.
63.percOndó került helyzetbe a hazai 16-oson belül, azonban 5 méterről fordulásból leadott lövését védte Czirbus.
69.percOndó vezette teljesen tisztán Czirbusra a labdát, de hiába volt 10 méteres előnye, a kapu mellé lőtt.
72.percHajdu helyett Varga Z. állt be.csere
73.percCserélt a Makó is, Faragót váltotta Kulacsik.csere
78.percTóth I. kapott sárgalapot.sárga lap
80.percTovábbra is tartja 2 gólos előnyét a hazai csapat.
83.percFülöp helyett Csamangó állt be.csere
85.percOndót váltotta Krajncz.csere
90.percVége a mérkőzésnek, nyert a Makó.játékvezető

Kolozsvári János: - A legjobb születésnapi ajándék ez a három pont. Ideje volt már a Bőcsöt megverni.

Zsiga Gyula: - A mezőnyben egyenrangú ellenfele voltunk a hazai csapatnak, de a kapuk előtt olyan hibákat vétettünk, aminek csak a vereség lehetett a vége.