Játékvezető: Tatár Imre (Takács István, Mucska Zoltán)
Baktalórántháza: Nagy Z. - Geda, Deák, Lakatos (Szabó R., 46.), Marics (Balogh Zs., 25.) - Tolnai (Molnár L., 63.), Rákóczi, Márkus, Zámbori - Kozma J., Török. Vezetőedző: Illés László.
Bőcs KSC: Hamar - Bokros, Sipos, Molnár Zs. (Nyircsák G., 67.), Tóth K. - Bakos, Lipták, Lázár - Hajdu, Ondó (Zsarnai, 46.), Jeremiás (Siróczki, 46.). Vezetőedző: Zsiga Gyula.
  Gól: Bokros (29.), Hajdu (52.), Zsarnai (54.)
  Sárga lap: Geda (14.), Tolnai (42.)Bakos (20.), Lázár (35.), Zsarnai (82.), Nyírcsák (84.)
  Piros lap: Kozma J. (33.)
  Jók: Török, Geda, Nagy Z.Sipos, Tóth K., Hajdu
29.percJobb oldali vendég szabadrúgást Bokros csúsztatott a kapu közepébe, 0-1.gól
33.percKozma Józsefet kiállította a játékvezető.piros lap
52.percBőcsi kontra után Lázár ment el a szélen, majd középre passzolt a tisztán érkező Hajduhoz, aki a kapus mellett a hálóba lőtt, 0-2.gól
54.percHajdu ugratta ki Zsarnait, aki a kapusra vezette a labdát, majd 10 méterről a kapuba lőtt, 0-3.gól

Illés László: - Gratulálok a Bőcsnek. A kiállítás után eldőlt a továbbjutás.

Zsiga Gyula: - Magabiztos továbbjutás egy jó mérkőzésen.