Helyszín: Kazincbarcika, Pete András Stadion , 600 néző.
Játékvezető: Oláh Gábor (Tóth István, Raff Tamás)
Kazincbarcika: Botló - Hanász, Bányai, Kovács R., Nagy T. - Kerékgyártó (Máthé -, 77.), Engi (Deák, 63.), Kovács P., Sebők (Kerekes I., 79.) - Stevica, Binder. Vezetőedző: Kócsi József.
Bőcs KSC: Matkó - Almási, Czipó (Gaál, 77.), Martis, Vass - Siróczki (Zsarnai, 75.), Irhás, Jeney (Varga Z., 68.), Török A., Szakszon - Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Binder (56., 11-esből)
  Sárga lap: Hanász (60.), Deák (82.)Szakszon (45.), Vass (83.)
  Piros lap: Martis (5.)
  Jók: Kovács R., Bányai, Kerékgyártó, Stevicaaz egész csapat
5.percStevicát buktatta Martis a vendég kaputól 18 mre. A játékvezető ezért a szabálytalansággért egyből piros lapot mutatott fel a védőjátékosnak.piros lap
56.percSzakszon megmozdulását találta szabálytalannak a játékvezető és büntetőt ítélt. A 11 -est Binder magabiztosan emelte a kapu közepébe, 1-0.gól

Kócsi József: - Küzdelmes mérkőzésen kihagytuk helyzeteinket, és a bátran, szervezetten futballozó Bőcs kétségessé tudta tenni győzelmünket. Kiváló játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk.

Tóth László: - Csapatom minden tagjának gratulálok, ugyanis végig szenzációsan futballoztak. A kritikán aluli játékvezetésről csak annyit, hogy legközelebb a bíró nem a középső védőmet hívja magához egy szabadrúgás elvégzése előtt, hanem esetleg a kapusomat parancsolja ki a ketrecből, így bizonyára könyebben szerez majd gólt ellenfelünk.