Játékvezető: Berettyán Péter (Horváth Róbert, Bakonyi György)
Balkány: Vadon - Szabó P., Czifrák (Szabó J., 75.), Daru, Meszesán, Mikhárdi, Dobos Z., Vass Z., Tóth Z., Dobos A. (Szabó I., 73.), Dán F. (Szemán Zs., 64.). Vezetőedző: Mirgai László.
Bőcs KSC: Matkó - Calin, Rubint, Szakszon, Molnár Zs. (Zsarnai, 75.), Simon (Fórián, 46.), Irhás, Lipták, Varga (Vass, 67.), Turóczi, Kulcsár. Vezetőedző: Tóth László.
BalkányBőcs KSC
  Gól: Vass Z.
  Sárga lap: Simon A., Turóczi, Zsarnai
  Jók: az egész csapatIrhás
14.percKulcsár iramodott meg a balszélen és Varga elé tálalt aki a kapu mellé passzolt.
17.percGyors bőcsi támadásnál Kulcsár lőtt 17 méterről, de lövését a kapus szögletre tolta.
19.percSzöglet után kavarodás volt az 5-ösön belül, majd Rubint fejelt a kapufa tetejére.
35.percKét hazaiszöglet után Matkó védett nagyokat.
37.percKulcsár indult meg a kapu felé a védők mellett majd a kapusba lőtt.
42.percRubint rövid felmentése után Vass Z. talált kapuba, 1-0.gól
46.percKulcsár adott jó ütemű labdát Vargának, aki a kapussal szemben a meccs legnagyobb helyzetét hagyta ki.
68.percRubint fejelhetett tisztán, de fejesét Vadon megfogta.
71.percRubinthoz pattant a labda, majd megtolta és kapura lőtte, de lövését hárították.
76.percIrhás tört be a védősorba majd kapura lőtt, de 18 m-es lövése a kapu mellé ment.
Megjegyzés
Az NBIII.-ban szereplő Balkány csapata ellen nem sikerült a továbbjutás, a helyzeteink megvoltak, de kihasználni nem sikerült őket. Az ellenfél kitartóan védekezett, de a gól nem jött össze nekünk, amivel behozhattuk volna a saját hibánkból kapott gólt.

Mirgai László: - Egy nagyon jó csapatot sikerült elbúcsúztatni, de külön bravúr, hogy 10 emberrel sikerült ezt elérni.

Tóth László: - 8-10 100% os ziccert kihagytunk így törvényszerű volt, hogy egy saját hibából létrejött helyzetecskéből gólt kaptunk. Sok sikert a továbbiakban ellenfelünknek.