Játékvezető: Pető Péter (Szalai Zoltán, Tóth István)
Orosháza: Szabó P. - Szabó N. (Jakab, 68.), Csiszár, Futaki, Sipka, Kerepeczki - Závoda, Szeverényi (Pardi, 73.), Koncz, Buza - Bosnjakovic (Lovas, 85.). Vezetőedző: Belvon Attila.
Bőcs KSC: Matkó - Vágó, Susak, Martis, Szakszon - Fekete, Irhás, Zimányi, Siróczki (Dobos, 48.) - Urbin (Máthé, 76.), Gaál (Vass, 20.). Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Szeverényi (9.), Kerepeczki (14.), Koncz (44.), Závoda (89.)Irhás (65.)
  Sárga lap: Szabó N. (39.), Závoda (45.)Fekete (56.), Vágó
  Piros lap: Martis (19.)
  Jók: Futaki, Csiszár, Kerepeczki, Koncz, SzeverényiIrhás, Zimányi
1.percMegkezdődött a mérkőzés.játékvezető
5.percNagy helyzet maradt ki a bőcsi oldalon, Gaál fejelt 5 méterről a kapu mellé.
9.percA vendégvédők hibája után Buza alapvonalról visszaadott labdáját Szeverényi 8mről lőtte a léc alá, 1-0.gól
10.percFekete bal szélen került helyzetbe, ám 8 méteres lövése a kapu fölé szállt.
13.percUrbin 12 méterről lőhetett, lövése a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
14.percBaloldali hazai támadás után a keresztbeívelt labdát a hosszú oldalon teljesen üresen érkező Kerepeczki 7 méterről fejelte a kapuba, 2-0.gól
19.percEgy hazai támadásnál Martis állította meg szabálytalanul a támadót, amiért a játékvezető kiállította, majd a a szabadrúgást Matkó védte.piros lap
20.percIrhás lőtte rá 20 méterről a labdát a kapura, amit Szabó lábbal hárított, csere a bőcsi oldalon Gaált Vass váltotta.csere
27.percTöbbnyire mezőnyjáték folyik a kiállítás után, egyik csapat sem tudott helyzeteket kidolgozni.
32.percKoncz 20 méteres lövését hárította Matkó magabiztosan.
39.percSzabó Norbert buktatta Irhást a középpályán, amiért sárga lapos figyelmeztetést kapott.sárga lap
43.percSiróczki került helyzetbe, ám 21 méteres lövése épphogy a kapu fölé szállt.
44.percKoncz cselezgetett a vendég 16 osnál, majd a jobb sarokba tekerte a labdát, 3-0.gól
45.percZávoda sárgalap szándékos kezezésért.sárga lap
45.percFélidő 3-0 az Orosházának.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
48.percCserél a Bőcs Siróczki helyett Dobos a pályán.csere
56.percFekete szabálytalan becsúszásért kapott sárgalapot.sárga lap
63.percA mezőnyfölényben játszó Orosházából Szeverényi 8mről próbálkozott, lövését Matkó bravúrosan hárította.
65.percJobboldali szöglet után a kapus kiütött labdáját Irhás 10 méterről a kapunak háttal a lécalá ollózta, 3-1.gól
68.percSzabó N. helyett Jakab állt be.csere
70.percTöbbnyire mezőnyjáték kialakított helyzetek nélkül.
73.percSzeverényi helyett Pardi a pályán.csere
76.percMáthé jött be Urbin helyett.csere
78.percVágó kapott sárgát szabálytalanságért.sárga lap
84.percKoncz 23 méteres bombája a vendég kapufán csattant.
85.percBosnjakovics helyett Lovas állt be.csere
89.perc24 méterről Závoda nagy lövése két emberen megpattanva a jobb alsó sarokba jutott, 4-1.gól
92.percVége a mérkőzésnek, a forma alatt játszó bőcsi csapat 4-1 es vereséget szenvedett.játékvezető

Belvon Attila: - Az első félidő játéka úgy gondolom nagyon jó volt, a másodikban vissza vettünk, de így is biztosan nyertünk.

Tóth László: - Négy éve nem nyerünk Orosházán, de reméljük egyszer csak sikerül rossz sorozatunkat megszakítani.