Helyszín: Miskolc, Diósgyőri stadion , 4000 néző.
Játékvezető: Solymosi Péter (Takács Gábor, Lémon Oszkár)
Bőcs KSC: Matkó - Vágó, Martis, Susak, Molnár (Vass 33.) - Siróczki, Irhás, Zimányi (Simon 90.), Szakszon - Urbin, Fekete (Gaál 73.). Vezetőedző: Tóth László.
Ferencváros: Kemenes - Bognár, Nagy J., Dragóner, Nagy S . - Lipcsei - Laczkó, Lazics, Buz (Kulcsár 70.) - Jovánczai (Horváth 76.), Tököli (Brettschneider 83.). Vezetőedző: Zoran Kuntics.
Bőcs KSCFerencváros
  Sárga lap: Irhás (59.), (Fekete 72.)Buz (13.), Laczkó (62.)
  Jók: az egész csapatsenki
1.percA BKSC kezdte az mérkőzést. Irhás be is mutatkozott egy életerős lövéssel. A labda a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.játékvezető
5.percLipcsei szabadrúgása után Matkó lábbal tisztázott, majd az FTC kapitánya rúghatott szögletet, ám az nem jelentett veszélyt.
10.percTöbbet birtokolja a labdát a fővárosi együttes. Volt egy vendég megindulás (Tököli) és fejes (Jovánczai), és egy hazai ellenakció, amit fel lehetett jegyezni.
13.percBuz kapott sárga lapot.sárga lap
15.percTöbb apróbb szabálytalanság is történt, majd Tököli ziccerét fogta Matkó, aztán még ebből az akcióból Lipcsei emelt a felső lécre.
19.percSzakszon szerelte szabálytalanul Bognárt, szabadrúgás 21 méterről a vendégeknek. Lipcsei eltekerte a sorfal mellett a labdát, amely a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
22.percA Ferencváros tartja kézben az összecsapást, a bőcsiek jobbára védekezésre kényszerülnek.
27.percAlábbhagyott az iram, most hosszabb időt is el tudott tölteni az FTC térfelén a Bőcs.
30.percSiróczki próbálkozott a jobb összekötő helyéről, 23 méterről, Kemenes biztosan ölelte magához a játékszert.
31.percBuz volt erőszakos a a bal oldalon, laposan beadott, az érkező Tököli pár lépésről lőtt, Matkó bravúrral védett.
32.percIrhás 19 méteres szabadrúgása után alig szállt a labda a kapu fölé.
33.percMolnár sérülés miatt le, Vass be helyette.csere
39.percFTC fölény, de meddő...
42.percA BKSC behúzódik, leszűkítik a területet. Most nincsenek ferencvárosi helyzetek.
45.percVége az első félidőnek. A Ferencváros kontrollálja a mérkőzést, ám kevés helyzetét nem tudta értékesíteni, így a hősiesen küzdő bőcsiek tartják a döntetlent. játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő. Csere nem történt. Nagy S. nevéhez lehetett beírni az első kísérletet, amely után sarokrúgással jöhetett az FTC, amiből semmi sem lett.játékvezető
51.percTököli cselezgetett, majd megeresztett egy löketet, ám 16 méterről a léc felé tüzelt.
53.percTaps a Bőcsnek a hazai szurkolóktól, miután Urbin 18 méterről remek bombát eresztett el... de ebből sem lett gól.
57.percJó hazai szögletvariáció után kellett menteni a ferencvárosiaknak.
59.percSárga lap Irhásnak.sárga lap
62.percÚjabb sárga kártya, azúttal a szabálytalankodó Laczkónak.sárga lap
66.percTeszi, veszi a labdát a Bőcs, tehetetlen a Ferencváros. Jobb ebben a periódusban a BKSC.
68.percUrbin 19 m-es szabadrúgását követően szállt a zöld-fehérek kapuja felé a játékszer.
70.percCserél a FTC, Buz helyett Kulcsár érkezett.csere
72.percFekete kapott sárgalapos figyelmeztetést.sárga lap
73.percTóth László is frissít: Fekete helytet Gaál a pályán. csere
76.percJovánczai jött le, Horváth pedig be.csere
76.percLipcsei szabdrúgását szögletre tolta Matkó.
79.percÍvelgeti be a labdát az FTC, szöglet lett most éppen belőle, és semmi... Teljesen elképzelés nélküli a zöldek játéka ezekben a percekben...
83.percBrettschneider jött, Tökölit váltotta.csere
86.percGaál került nagy ziccerbe, de sokat várt, Nagy S. szerelte.
87.percBőcsi gól... a játékvezető szerint lesről...
90.percCsere: Zimányi helyett Simon.csere
91.percMatkó hárított még vetődve.
92.percVége a mérkőzésnek. A második félidőben jobban játszó BKSC megérdemelte az egyik pontot a bajnoki címre törő, nagynevű ellenfele ellen.játékvezető

Tóth László: - A végeredménnyel alapvetően elégedett vagyok, bár van hiányérzetem: a játékvezetői hármas jól látta el a feladatát, ám két olyan szituációban is megállítottak minket, amiket vissza kell néznünk. Nem mi leszünk a mérleg nyelve a bajnoki címet illetően, hiszen korábban a Nyíregyházától is pontot raboltunk.

Zoran Kuntics: - Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést, hiszen sok helyzetünk volt. A másodikban idegesek voltunk, és nem minden játékosom volt mentálisan erős.