Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Erdős József (ifj. Kormányos Gábor, Orosz Kornél)
Bőcs KSC: Matkó - Vágó (Simon, 74.), Susak, Molnár, Vass - Siróczki, Irhás, Szakszon - Fekete, Gaál (Zimányi, 63.), Dobos (Máthé, 71.). Vezetőedző: Tóth László.
Békéscsaba: Harman - Tóth-Kovács (Ursz, 75.), Szilágyi, Brlázs, Cseke - Pozsár, Dobi (Juhász Gy., 55.), Szenti, Okos (Ladányi, 46.) - Horváth, Dani. Vezetőedző: Csató Sándor.
Bőcs KSCBékéscsaba
  Gól: Dobos (16.), Szakszon (31.), Molnár (36.)
  Sárga lap: Susak (65.), Irhás (87.)Horváth (40.), Szilágyi (42.), Brlázs (47.), Juhász Gy. (85.)
  Jók: Szakszon, Molnár, Vass, Irhás, Dobossenki
16.percHazai szöglet után a védők kifejelték a labdát, amit Dobos szerzett meg, majd 17 méterről a bal felső sarokba lőtt, 1-0.gól
31.percFekete remek passzával Szakszon lépett ki a védők közül, majd a kimozduló kapus mellett 5 méterről a kapu közepébe gurított, 2-0.gól
36.percIrhás bedobását Susak fejelte kapura, amit még hárított a kapus, de a kipattanót Molnár 6 méterről a hálóba lőtte, 3-0.gól

Tóth László: - Hamar eldöntöttük a mérkőzést, ezért egy kicsit unalmasabb második félidőt produkáltunk, de biztosan győztünk.

Csató Sándor: - Osztálykülönbség volt a két csapat között, úgy érzem, a hazaiak félgőzzel is megérdemelt győzelmet arattak.