Játékvezető: Király Gergő (Márton Zsolt, Németh Ádám)
Tuzsér: Balogh - Csobán, Mező, Baka (Fodor, 75.), Cséke - Dancs, Babjak, Mitró (Rab, 58.), Krajnc (Minyin, 65.) - Kóka, Iván. Vezetőedző: Révész Attila.
Bőcs KSC: Matkó - Vágó, Szakszon, Molnár, Vass - Zimányi - Siróczki (Gaál, 90.), Irhás, Török, Fekete (Simon, 87.) - Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
TuzsérBőcs KSC
  Gól: Cséke (21.)Török (49.), Török (51.)
  Sárga lap: Zimányi (34.), Vágó (42.), Siróczki (48.), Urbin (72.)
  Jók: CsékeTörök (a mezőny legjobbja), Zimányi, Urbin, Matkó
21.percCséke jutott lövőhelyzethez a 16-oson belül, lövése Irhásról pattant a kapu jobb oldalába mintegy 10 mről, 1-0.gól
49.percUrbin a vendég térfél közepén megtartott egy labdát, majd a védők fölött Török elé tálalt, aki 17 mről óriási gólt ragasztott a bal felső sarokba, 1-1.gól
51.percSiróczki Urbin Irhás volt a labda útja a 16-oson belül, amelynek végén Irhás hosszú oldalra lőtt labdája Törököt találta üresen a kaputól 5-mre, aki biztosan lőtt az üresen maradt kapuba, 1-2.gól
53.percVass kezezett a büntetőterületen belül a játévezető büntetőt ítélt. A 11-est Matkó magabiztosan hárította.
63.percTörök húzta meg bal oldalt, majd középre ívelt. Beadását Urbin fejelte 11 mről a jobb kapufára.

Révész Attila: - Az első félidőben nem sikerült eldönteni a mérkőzést, a második félidő elején egy 5 perces rövidzárlat megpecsételte a sorsunkat.

Tóth László: - A két csapat nagyon jó iramú mérkőzést játszott egymással, de sajnos olyan szabály nincs hogy mindketten megkapják a három pontot, most kis szerencsével nekünk sikerült győznünk.