Helyszín: Ferencváros, Üllői úti stadion , 8800 néző.
Játékvezető: Demeter Miklós (Vámos Tibor, Márton Zsolt)
Ferencváros: Kemenes - Ferencz, Dragóner, Tímár - Bognár, Lazic, Lipcsei, Laczkó - Csepregi (Horváth D., 60.), Tököli, Szalai (Fitos, 87.). Vezetőedző: Gellei Imre.
Bőcs KSC: Matkó - Szakszon, Martis, Molnár, Vass - Siróczki (Sikorszki, 77.), Hegedűs, Török (Simon, 83.), Fekete - Urbin, Dani (Dobondi, 85.). Vezetőedző: Tóth László.
FerencvárosBőcs KSC
  Gól: Lipcsei (54., 11-ből), Laczkó (69.)Urbin (56.)
  Sárga lap: Molnár (28.), Török (36.), Hegedűs (53.), Vass (76.)
  Jók: Laczkó, Szalaiaz egész csapat
18.percBognár beadását Tököli fejelte a bal kapufa mellé.
26.percFekete próbálkozott a bal szélen egy távoli lövéssel, a 22 méterről leadott lövést Kemenes bravúrral hárította.
54.percHegedűs megmozdulását találta szabálytalannak a játékvezető, amiért büntetőt ítélt, amit Lipcsei nagy erővel lőtt a kapu bal oldalába, 1-0.gól
56.percTörök végzett el jobb oldalról egy szabadrúgást, amit Molnár nagyszerűen tálalt Urbin elé, aki fordulásból a védőket meglepve a kapu közepébe lőtte a játékszert, 1-1.gól
69.percFerencvárosi támadás után Tököli kézzel átvett labdáját Szakszon mentette az alapvonalon túlra, Lipcsei szögletét Laczkó fejelte 6 méterről a kapu jobb oldalába, 2-1.gól
71.percLackó 20 méteres lövését Matkó óriási bravúrral hárította.
92.percUrbin fejelte le a hazai 16 osnál a labdát a csereként beállt Dobondinak, aki a kaputól 13 méterre fordulásból a bal kapufa mellé bombázott.

Gellei Imre: - A vendégek hálóőre bravúrosan védett, ellenfelünk pedig kitűnő játékerőt képviselt, ezért sikerült csak minimális különbséggel nyernünk, minden dícséretet megérdemel a bőcsi csapat.

Tóth László: - A jobbik csapat győzelmét hozta a találkozó, jó iramú mérkőzést láthatott a szurkolótábor, de azért a mérkőzés felvételére kiváncsi lennék.