Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, Ring György)
Bőcs KSC: Matkó – Szakszon, Martis, Czipó, Vass – Siróczki, Jenei (Török, 58.), Kóka, Varga Z. (Gaál, 60.), – Urbin, Lengyel (Zsarnai, 60.). Vezetőedző: Tóth László.
Tököl: Balázs – Helgert, Vedres, Póti (Hajecz, 64.), Váradi, Palásthy, Lakics, Semsei, Varga L. – Kiss P., Hamar. Vezetőedző: Leskó Zoltán.
Bőcs KSCTököl
  Gól: Urbin (2., 24., 43., 57.), Lakics (53., öngól)Kiss (35., 85.)
  Sárga lap: Szakszon (19.), Martis (39.), Jeney (36.)Vedres (86.)
  Jók: Urbin, Varga Z., Jeney, CzipóVarga L., Kiss
2.percLengyel bal oldali szabadrúgását követően Urbin fejelte a labdát a kapu jobb felső sarkába, a kapust megelőzve, 1-0.gól
24.percKóka jobb oldali bedobására Urbin érkezett, aki 4 méterről a kapus lába között a hálóba helyezett, 2-0.gól
35.percJobb oldali vendégakció után a középre lőtt labdát Kiss P. a védőjével együtt küzdötte be a kapuba, 2-1.gól
43.percEgy előreívelt labdát Varga megcsúsztatott, éppen Urbin elé, aki a kimozduló kapus felett 12 méterről a hálóba fejelt, 3-1.gól
53.percVarga ment el két ember mellett a bal szélen, majd középre lőtt labdája a vendégek védőjéről, Lakicsról pattant a kapuba, öngól, 4-1.gól
57.percLengyel bal oldalról belőtt labdájára Urbin érkezett, és 10 méterről a kapu jobb sarkába passzolt, 5-1.gól
85.percA vendégek akcióját követően egy szélről beadott labda találta üresen Kiss P.-t, aki 5 méterről a kapuba fejett, 5-2.gól

Tóth László: - Örömteli volt látni, hogy az a csatárunk, akit mindig sokra tartottunk, négy gólt szerzett, de ehhez a csapat is kellett.

Leskó Zoltán: - A Bőcs megérdemelte a győzelmet, de az eredményt túlzottnak találom. A góljainkat pontrúgásokból kaptuk.