Helyszín: Nyíregyháza, Városi stadion , 1500 néző.
Játékvezető: Herbály Péter (Rischák Károly, ifj. Kormányos Gábor)
Nyíregyháza: Erdélyi - Vass Zs., Popa, Ambrusz, Miskolczi - Hegedűs T., Vukadinovics (Lippai, 69.), Menougong (Jeremiás, 57.), Kanta, Sztipánovics, Szilágyi (Lengyel, 61.). Vezetőedző: Gálhidi György.
Bőcs KSC: Matkó - Vágó (Vass L., 77.), Martis, Molnár, Szakszon (Siróczki, 81.) - Irhás, Hegedűs D., Lipták (Sikorszki, 81.), Fekete - Urbin, Dani. Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Lippai (75.), Lengyel (77.)Urbin (85.)
  Sárga lap: Vass Zs. (17.)Hegedűs D. (7.), Matkó (68.)
  Piros lap: Dani (91.)
  Jók: Ambrusz, Lippai, Lengyel, JeremiásUrbin, Lipták, Hegedűs D., Irhás
75.percJobb oldali hazai támadás után Lippai elé került a labda, aki 15 mről lőtt a kapu jobb oldalába, lövése Martist és Matkót is érintette, 1-0.gól
77.percA vendégtérfél közepén labdát vesztett a csapatunk, Lippai szánta el magát lövésre, a rosszul eltalált lövés Matkóról kipattant, amit Lengyel 5 mről helyezett a kapuba, 2-0.gól
85.percSiróczki keresztlabdáját a 16 oson belül Fekete tette kapásból a kaputól 8 mre érkező Urbin elé, aki fordulásból a kapu jobb alsó sarkába lőtte a játékszert, 2-1.gól
91.percA hazai 16 oson belül Danit rántották le a védők, a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást majd Dani megkapta második sárgalapját, így hamarabb kellett elhagynia a pályát.piros lap

Gálhidi György: - Azok a játékosok nyerték meg a mai találkozót, akik a multheti Tuzsér elleni derbin a kezdőcsapatban gyengébben szerepeltek.

Tóth László: - A futball alapvető törvényszerűségeit megszegtük, ezért nem tudtunk pontot szerezni a mérkőzésen.