Főoldal » Bajnokság 2006/2007 » Bőcs KSC - Baktalórántháza 2-0 (2-0)

Bőcs KSC Baktalórántháza
Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Erdős József (Márton Zsolt, Farkas Balázs)
Bőcs KSC: Matkó - Vágó, Martis, Molnár, Szakszon - Irhás, Hegedűs, Lipták (Török A., 82.), Dobondi (Fekete, 46.) - Urbin (Vass L., 78.), Dani. Vezetőedző: Tóth László.
Baktalórántháza: Petranics - Bodnár J., Szenes, Bíró, Illés Gy. - Rakóczi, Nagy Z., Kozma A., Illés L. (Kozma J., 46.), Pálvölgyi (Németh, 46.), Ádámszki. Vezetőedző: Madalina György.
Bőcs KSCBaktalórántháza
  Gól: Martis (25.), Urbin (42.)
  Sárga lap: Szakszon (31.), Martis (38.), Irhás (67.)Kozma A.(10.), Szenes (74.)
  Jók: Hegedűs, Urbin, Martis, Szakszon, Irhás, VágóBodnár, Rakóczi, Illés Gy.
25.percSzöglethelyzet után Szakszon lövése pattant ki Petranics kapusról, amit Martis 5 mről passzolt a kapu közepébe, 1-0.gól
42.percGyorsan elvégzett hazai szabadrúgás után Dani elé került a labda, aki a kapust próbálta kicselezni, a labda szerencsésen a hosszú oldalon lévő Urbin elé került, amit közvetlen közelről a kapuba helyezett, 2-0.gól

Tóth László: - Egyik régi mumusunkat sikerült végre legyőznünk, de úgy érzem, hogy ezt jó játékkal tudtuk elérni.

Madalina György: - Az első félidőben gyengén játszottunk, két gyermeteg gólt kaptunk pontrúgás után, a második félidőben feljavultunk, óriási gólhelyzeteket hagytunk ki.