Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 400 néző.
Játékvezető: Sulyok Gergely (Kelemen Attila, Fehér Gyula)
Bőcs KSC: Matkó – Almási, Czipó, Martis, Vass – Siróczki, Irhás, Jeney (Gaál, 73.), Szakszon (Varga Z., 58.) – Urbin, Lengyel (Zsarnai, 67.). Vezetőedző: Tóth László.
Kecskemét: Esterházy – Koszó, Gyagya, Lovrics, Farkas I. – Némedi N., Szabó L. (Kormos, 46.), Lungu, Szavics – Balázs (Kása, 64.), Csordás (Szabó T., 64.). Vezetőedző: Tomislav Sivic.
  Gól: Irhás (37.), Urbin (41., 11-ből, 69.)
  Sárga lap: Jeney (23.)Lungu (36.), Csordás (51.), Némedi (41.)
  Piros lap: Kása (84.)
  Jók: Vass, Irhás, Urbin, Siróczki, Martis, Czipósenki
36.percIrhással szabálytalankodtak a vendégvédők a kaputól 20 méterre. A megítélt szabadrúgást a sértett végezte el: a labda a Esterházy kezéből a kapuba pattant, 1-0.gól
41.percHazai kontratámadás után Vass beadásába egy kecskeméti védő kézzel ért bele. A megítélt büntetőt Urbin lőtte a kapu jobb oldalába, 2-0.gól
69.percBőcsi bedobás után Urbin tartotta meg a labdát a kaputól 6 méterre, majd fordulásból a hálóba gurított, 3-0.gól
74.percA vendégek kapusa Esterházy szerencsétlenül ütközött egyik csapattársával. A kezét fájlaló kapus nem tudta vállalni tovább a játékot, így mivel több cserelehetősége már nem volt a vendégeknek Farkas állt a kapuba.
84.percKása szövegelés miatt egyből piros lapot kapott a játékvezetőtől.piros lap

Tóth László: - A csoport egyik favoritjával találkoztunk. Három gól különbség nincs a két csapat között, de megérdemelten nyertünk.

Tomislav Sivic: - A négy ziccert az első félidőben ki kellett volna használnunk, gratulálok a győztes hazaiaknak.