Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Szabó Zsolt (Király Gergő, L Tóth Lajos)
Bőcs KSC: Hamar - Menyhért, Szakszon, Martis, Molnár - Jeremiás, Irhás, Kóka, Török (Zsarnai, 61.) - Bardi (Vass, 46.), Gaál. Vezetőedző: Tóth László.
Kazincbarcika: Tajti - Hanász, Bányai, Nagy T., Zimányi - Romhányi (Engi, 79.), Kovács P., Elek, Kerekes - Stevica, Binder. Vezetőedző: Kócsi József.
Bőcs KSCKazincbarcika
  Gól: Zsarnai (77.)Zimányi (52.)
  Sárga lap: Szakszon (7.), Molnár (28.), Martis (36.), Irhás (58.), Gaál (72.)
  Jók: Irhás, Zsarnai, GaálNagy T., Zimányi, Elek, Bányai
1.percA Kazincbarcika kezdte a mérkőzést.játékvezető
6.percBarcikai támadás után Binder próbálkozott lövéssel, Szakszon blokkolta.
7.percSzakszon szabálytalanul szerelt, amiért sárgalapot kapott.sárga lap
13.percIrhás hosszú indítását Gaál lőtte a kapu fölé.
20.percCsendesen csordogál a mérkőzés, komolyabb helyzet még egyik csapat elétt sem adódott.
28.percRomhányi lerántásáért Molnár kapott sárgát.sárga lap
33.percZimányi tüzelt 25 méterről a kapu mellé.
34.percStevicát állította meg lesen Szabó játékvezető.
36.percMartis szabálytalankodott, sárgalap.sárga lap
40.percHazai szöglet után Martis fejelt 7 méterről a kapu mellé.
45.percVége az első félidőnek. Komolyabb helyzetek nélkül zajlott a rangadó első fele.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percBardi helyett Vass állt be a félidőben.csere
48.percBarcikai támadás után Kovács lőtt csúnyán mellé 17 méterről
52.percVezet a Barcika: Baloldali szabadrúgás után, Zimányi fejelt 8 méterről a kapu jobb felső sarkába, 0-1.gól
55.percBindert ugratták ki a 16-os előterében, aki kapusból a kapu fölé emelt.
58.percIrhás rúgta fel Eleket amiért sárgalapos figyelmeztetésben részesült.sárga lap
60.percElek kapott jó labdát a 16-oson belül, majd miután lefordult a kapu mellé emelt.
61.percTörök helyett Zsarnai a pályán.csere
62.percHazai bedobás után a hosszúoldalon érkező Vass fejelt 2 méterről a kapu mellé.
68.percElek kapott jó labdát a 16-oson belülre, egycsel után a kapu fölé tekert.
72.percGaál kapott sárgát műesésért.sárga lap
74.percVass kapott nagyon jó labdát a 16-oson belül, ám óriási helyzetben lövés helyett a beadást választotta.
75.percHazai szöglet után Gaál lőtt 16 ról kapura, ám lövését a vendég védők blokkolták.
77.percEgyenlített a Bőcs: Irhás passzolt Zsarnaihoz, aki a védők közül kilépett és 16 méterről a kapu jobb alsó sarkába gurított.gól
79.percRomhányi helyett Engi a pályán.csere
80.percVass óriási helyzetben bombázott 10 méterről a kapu mellé.
87.percIrhás ugratta ki Zsarnait a bal szélen, ám a játékvezető lest fújt.
90.percA játékvezető 3 percet hosszabbít. Rohamoz a Bőcs, de egyenlőre eredménytelenül.
93.percVége a mérkőzésnek. Igazságos döntetlen született.játékvezető

Tóth László: - Egyszer voltunk figyelmetlenek, azt ellenfelünk ki is használta. Összességében igazságos döntetlen született.

Kócsi József: - Többet birtokoltuk a labdát és több helyzetünk is volt, amiket nem tudtunk kihasználni.