Játékvezető: Szabó Sándor (Vígh Tibor, Agócs János)
Vecsés: Somodi – Máj Z., Molnár I., Kiskapusi (Dévai, 65.), Molnár D. – Menyhárt, Csillag, Lukács, Djeke (Pisont, 46.) – Folmer, Faragó (Mészáros T., 87.). Vezetőedző: Pisont István.
Bőcs KSC: Hamar – Mező (Varga M., 79.), Martis, Molnár Zs., Vass L. – Irhás, Szakszon (Lipták, 81.), Kóka, Jeremiás – Gaál, Zsarnai (Vasas V., 70.). Vezetőedző: Tóth László.
VecsésBőcs KSC
  Gól: Menyhárt (52.), Mező (61., öngól), Faragó (67.)Molnár Zs. (37., 11-ből)
  Sárga lap: Martis (65.), Szakszon (79.)
  Jók: Somodi (a mezőny legjobbja), Csillag, Pisont, FaragóGaál
1.percA Vecsés kezdte a mérkőzést.játékvezető
3.percKözépen mezönyjáték folyik, ismerkednek egymással a csapatok.
8.percBékés mederben folyik a mérkőzés, helyzetek nélkül.
40.percGaált buktatták a tizenhatoson belül: a megítélt tizenegyest Molnár Zs. a jobb felső sarokba lőtte, 0-1.gól
42.percErősödő Vecsés támadásokat sikeresen védekezte le csapatunk.
45.percVége az első félidőnek. A Bőcs KSC-nél az előny.játékvezető
46.percA Bőcs kezdte a második félidőt.játékvezető
46.percA vendégek játékos-edzője Pisont állt be Djeke helyett a szünetben.csere
52.percHazai támadás futott a pályán, Menyhárt ívelt be a bőcsi kapu elé és a labda a kapufáról a hálóba pattant, 1-1.gól
61.percIsmét Gaált rúgták fel a büntetőterületen belül: tizenegyes. A labda mögé Molnár Zs. állt, akinek lövését védte a kapus. A kipattanó labdával megindultak a hazaiak, és a támadásuk végén a beadott labda Mezőről a saját kapubajába pattant, öngól, 2-1.gól
65.percMartis kapott sárgalapos figyelmeztetést.sárga lap
66.percKiskapusit váltotta Dévai.csere
67.percFaragó 25 méterről szánta el magát lövésre: labda a kapuba vágódott, 3-1.gól
70.percZsarnai helyett az újonc Vasas V. a pályán.csere
72.percBőcsi támadás után Somodi kétszer is bravúrral hárított.
79.percSzakszon sárgalapot kapott akasztásért.sárga lap
79.percMező jött le, Varga M. állt be a Bőcsnél.csere
81.percSzakszont Lipták váltotta.csere
83.percMenyhárt beadása után Lukács fejelt a vendég kapu mellé.
87.percFaragó helyett Mészáros T. a pályán.csere
90.percVége a mérkőzésnek. A hazai csapat mellett volt a szerencse, amivel sikerült megfordítaniuk az eredményt.játékvezető

Pisont István: - Volt türelme a csapatnak, hogy a második fordulóban tudjon fordítani. El kell ismerjem, hogy a kihagyott büntető fordulópontja volt a mérkőzésnek, gratulálok a csapatnak és köszönöm, hogy átmentettek a nehéz napokon.

Tóth László: - Büntetőt rúghattunk idegenben 1–1-nél, kihagytuk és ebből öngólt rúgtunk, ez mindent elmond a mostanában minket kísérő szerencséről. Még szerencse, hogy középcsapatnak számítunk, ezért nincs különösebb jelentősége.