Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Pető Péter (Kelemen Attila, Tóth István)
Bőcs KSC: Hamar - Mező, Martis, Szakszon, Molnár - Jeremiás (Lipták, 71.), Irhás, Kóka, Zsarnai (Török, 55.) - Urbin, Bardi (Menyhért, 83.). Vezetőedző: Tóth László.
Orosháza: Halász - Mike (Lengyel, 75.), Kerekes, Pardi, Fekete - Kerepeczki, Petneházi, Buza (Ábel, 83.), Elekes (Lovas, 87.) - Kocsis D., Lupsa. Vezetőedző: Belvon Attila.
  Gól: Kóka (4.), Irhás (50., 80.)Buza (41.), Petneházi (52.)
  Sárga lap: Jeremiás (45.), Molnár (51.), Bardi (63.)Kerekes (20.), Lupsa (83.)
  Piros lap: Martis (51.)
  Jók: Irhás, Hamar, Bardi, Urbin, Kóka, LiptákKocsis
1.percAz Orosháza kezdte a mérkőzést.játékvezető
2.percUrbin került nagy helyzetbe a 16-oson belül, azonban fejesét Halász kapus védte.
5.percUrbin tette ki Kóka elé a labdát, aki 18 méterről védhetetlenül kilőtte a bal alsó sarkot, 1-0.gól
6.percNagyszerű támadás után, Jeremiás tálalt Urbin elé aki kapásból lőtt, lövését bravúrral védte Halász.
9.percZsarnait vágták fel a 16 os vonalánál, a játékvezető szabadrúgást ítélt. A szabit Urbin válallta el, lövése egy vendég védőről szögletre pattant.
13.percZsarnai bombázott óriási helyzetben 8 méterről a kapu fölé.
19.percKocsis kapott labdát a 16oson belül, amit fordulatból 10 méterről lőtt kapura, lövését Hamar bravúrral tolta ki.
20.percKerekes vágta fel Zsarnait, amiért sárgalapot kapott.sárga lap
24.percKocsis kapott jó labdát, amit 16 méterről a bal kapufa mellé helyezett.
27.percJeremiás ugratta ki Bardit jobb szélen, aki állítás nélkül kapura lőtt, lövése Halászról pattant szögletre.
30.percPetneházi vállalkozott lövésre 25 méterről, ám Hamar könnyedén megfogta a labdát.
32.percEgy 30 méterről beívelt szabadrúgást fejelt meg Kocsis, Hamar magabiztosan fogta a fejest.
33.percPetneházi 20 méteres lövése megpattant egy hazai védőn, amit Hamar óriási bravúrral tolt szögletre.
35.percMartis rántotta le Kocsist a 16oson belül, amiért sárgát kapott, az Orosháza pedig büntetőt.sárga lap
36.percA büntetőt Buza a jobb sarok fele rúgta, amit Hamar bravúrral hárított.
38.percEgy vendég támadás után Kocsis elől Molnár mentett, veszélyesen, de szerencsére szögletre.
41.percBuzát inditották a jobb szélen teljesen üresen, aki a 16os vonaláról lőtt kapura, lövése Hamar fölött csapódott a hálóba, 1-1.gól
42.percIrhással szemben szabálytalankodtak a vendég védők a 16oson belül, ám a játékvezető sípja néma maradt.
45.percSzövegelésért sárgalapot kapott Jeremiás.sárga lap
45.percVége az első félidőnek, az első 20 percben a Bőcs irányította a játékot, későbbiekben magára talált a vendég csapat és egyre több lehetőséget alakított ki, amiből egyet kihasznált.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő, a Bőcs hozta játékba a labdát. Bőcsre hatalmas viharfelhő érkezett, percek kérdése hogy, elkezdjen esni az eső.játékvezető
50.percJeremiás emelte Irháshoz a labdát a 16oson belülre, amit Irhás pattanásból a kapu jobb oldalába lőtt, 2-1.gól
51.percMolnár csúszott be páros lábbal amiért sárgalapot kapott.sárga lap
51.percMartis kezére rúgták rá a labdát, amiért a játékvezető második sárgával leküldte a pályáról és büntetőt ítélt.piros lap
52.percEzúttal Petneházi állt a labdához, aki magabiztosan a jobb alsó sarokba helyezett, 2-2.gól
55.percZsarnai helyett, Török a pályán.csere
56.percÓriási viharban játszanak a pályán, a sötétben alig látni a labdát.
57.percA játékvezető félbeszakította a mérkőzést, egyenlőre mindenki menedékbe vonult a vihar elől.játékvezető
58.perc20 perc szünet után a villámlás megszünt és a játék folytatódott.játékvezető
62.percUrbin lövése pattant ki a kapuból, amit Bardi értékesített, ám a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot.
63.percBardi kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
71.percJeremiás helyett Lipták állt be.csere
75.percMikét váltotta Lengyel a vendégeknél.csere
80.percBardi lépett be a 16oson belülre, majd visszagurította a labdát, ahol Irhás érkezett és 9 méterről az üres kapuba lőtt, 3-2.gól
83.percLupsa szabálytalankodott, sárgalap a jutalma.sárga lap
83.percBuza helyett Ábel a pályán.csere
83.percBardi helyett Menyhért állt be.csere
87.percElekest váltotta Lovas.csere
90.percVége a mérkőzésnek, nyert a Bőcs.játékvezető

Tóth László: - Minden volt ezen a mérkőzésen, ami megtörténhet egy labdarúgó meccsen, akik végig bírták nézni, azok jól szórakoztak.

Belvon Attila: - Nevetséges dolog, amit láthattunk, ellenfelünk háromszor találta el a kaput, míg mi vagy 30szor, a szünet nem tett jót nekünk, igazságtalan eredmény született.