Játékvezető: Veizer Roland (Szűcs László, Balla Imre)
Kótaj: Hegyes – Puskás L., Horváth Cs., Müller, Ignácz D. (Hangácsi), Ignácz Cs., Kató Gy. (Moravcsik), Lucskai, Simtchatcha, Ferenczi F., Oláh S. (Lipcsei) Vezetőedző: Orosz Mihály.
Bőcs KSC: Szabó Á. – Szakszon, Mező Á., Molnár Zs., Vass L., Irhás, Kóka R., Török A. (Siróczki), Vasas (Lipták), Ondó (Zsarnai), Gaál G. Vezetőedző: Tóth László.
KótajBőcs KSC
  Gól: FerencziMolnár (2), Vass
  Piros lap: Szakszon (9.)
  Jók: SimtchatchaMolnár, Lipták, Gaál, Vass
3.percIrhás bal oldali szögletrúgása után Molnár 5 méterről fejelte a kapuba a labdát, 0-1.gól
9.percSzakszon a kiugró Simtchatchat vágta fel, ezért Veizer játékvezető kiállította a játékost.piros lap
19.percKét vendég védő is alá futott a labdának, ami Ferenczihez került, majd a támadó a kapu jobb sarkába lőtt, 1-1.gól
48.percIrhás bal oldali nagy bedobása után, Molnár 3 méterről egy védő és a kapus segítségével a rövid alsó sarokba fejelt, 1-2.gól
79.percVass szerzett labdát a vendég térfélen, nagy lendülettel tört kapura, a hazai védők passzra számítva szétmentek, felismerve a helyzetet kapura vezette, és 12 méterről kapura bombázott, 1-3.gól

Orosz Mihály: - Egyik szemem sír, a másik nevet. Sír, mert kiestünk, nevet, mert jól játszott a csapat, fegyelmezetten és nagyon kulturáltan.

Tóth László: - Továbbjutottunk, ennek örülünk, de más erényeket ezen a mérkőzésen nem tudtunk felcsillantani.