Játékvezető: Szöllősi Ferenc (Agócs János, Viczián Mátyás)
Vác: Sztankó - Hegedűs (Langó, 68.), Laki (Kövesdi, 38.), Farkas, Vén - Margitics, Bánáti (Rob, 46.), Kovács P., Kocsis D., Gáspár, Horváth. Vezetőedző: Verebes József.
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon, Martis, Molnár, Vass - Jeney - Siróczki, Irhás, Lipták (Török, 76.), Zsarnai - Bardi (Gaál, 57., Kóka, 83.). Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Kovács P. (14.), Kocsis (71.)Bardi (22., 52.), Gaál (82.)
  Sárga lap: Farkas (21.), Kovács (26.), Horváth (79.)Irhás (62.), Lipták (66.), Siróczki (87.)
  Piros lap: Kovács P. (84.)
  Jók: Kocsis, Vén, MargiticsBardi, Gaál, Írhás, Vass, Molnár
1.percA Vác kezdte a mérkőzést. A Bőcs a Fradi elleni zöld mezben, a Vác tiszta fehérben van.játékvezető
3.percBardi harcolt ki jobb oldalt szögletet. Irhás beadása mélyre sikerült, így a hazai védők kifejelték a labdát.
6.percIrhás bedobása után Liptákhoz került a labda, amit kapásból lőtt el, egy vendég vedő belevetődött a lövésbe, szöglet következik.
6.percIrhás szöglete után Zsarnairól pattant az alapvonalon túlra a játékszer.
10.percVass nagyszerű indítása került Bardi elé, aki a kapura vezetve 8 méterről Sztankóba lőtt.
13.percHamar vágta fel a bal szélen kilépő Horváthot. A játékvezető büntetőt ítélt.
14.percA 11-est Kovács Péter biztosan lőtte a bal alsó sarokba, 1-0.gól
16.percHazai szöglet után, Hamar ütötte ki a labdát, amit Kocsis lőtt kapura, szerencsére lövésébe Martis vetődött bele.
18.percKocsist indította Vén, aki 15 méterről lőtt a hosszú sarok felé, Hamar óriási bravúrral védett.
21.percSzakszon hatalmas indításával Bardi futott a kapu felé, majd a 16 oson belülre érve Farkas felvágta a támadót, 11-es, sárgalap.sárga lap
22.percA büntetőt a sértett végezte el, nagy erővel lőtte a labdát a kapu közepébe, 1-1.gól
26.percKovács vágta fel Irhást, amiért sárgalapot kapott.sárga lap
28.percLipták jobb külsővel óriási labdát varázsolt Siróczki lábára, aki kapásból a felsőlécet találta el. A labda kifele pattant így a gól elmaradt.
36.percLejjebb hagyott az iram, Kocsis próbálkozott egy távoli lövéssel, fölé.
38.percA mágus már cserére szánta el magát, Lakit váltotta Kövesdi.csere
45.percVége az első félidőnek, az eredmény 1-1.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percBánáti helyett Rob Kornél állt be félidőben.csere
50.percZsarnai indította jobb szélen Irhást, aki egy csel után kisodródva lőtte be középre erősen a labdát, ami a vendég védőkről kifele pattant.
52.percGÓÓÓL! Nagyszerű vendég kontra után, Siróczki jobboldalra kitett labdáját Szakszon lőtte be Bardi elé, aki 5 méterről a kapuba helyezett, 1-2.gól
57.percBardit hátulról vágta fel Gáspár, akit Tóth László vezetőedző, le is cserélt, Gaál Gergő a pályán.csere
62.percIrhás kapott sárgalapot visszahúzásért.sárga lap
65.percIrhás talpalását találta szabálytalannak a játékvezető. A szabadrúgást Kocsis végezte el 18 méterről, veszélyesen szállt a kapu fölé a lövése.
66.percLipták kapott sárgalapot szövegelésért.sárga lap
68.percVass indult meg középpályán, a vendég védők 17 méterre a kaputól megállították, szabadrúgás.
68.percHegedűs helyett Langó a pályán.csere
69.percA szabadrúgást Zsarnai lőtte a kapu jobb oldala felé, ahol Sztankó biztosan ölelte magához a játékszert.
71.percHazai szöglet után Kocsis Dávid fejelt tisztán a bal felső sarokba, 2-2.gól
74.percVendég szöglet után Martis megcsúsztatott labdáját Siróczki lőtte 2 méterről a kapusba.
76.percLipták helyett Török állt be.csere
79.percHorváth kapott sárgát miután felvágta Zsarnait.sárga lap
82.percVass jobboldalt verte meg Vént, majd Zsarnaihoz tette vissza a labdát a 16-oson belülre, aki Gaálhoz passzolt. Gaál 8 méterről emelt kapuba, 2-3.gól
83.percA gólszerző helyett Kóka állt be.csere
84.percSzakszon felvágásáért Kovács Péter megkapta második sárgalapját, így a kiállítás sorsára jutott.piros lap
87.percSiróczki kapott sárgalapot lerántásért.sárga lap
89.percHárom percet hosszabbít Szöllősi játékvezető.
90.percVége a mérkőzésnek nyert a Bőcs.játékvezető

Verebes József: - Nem szabad hagyni, hogy ilyen sokszor átmennyenek rajtunk, és hogy ennyi helyzetet elpuskázzunk. Egyszerűen nonszensz, ami történt.

Tóth László: - A múltheti nagy győzelem után féltem a kis vereségtől, de szerencsére tovább folytatjuk a nyári hadjáratunkat.