Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 300 néző.
Játékvezető: Takács János (L Tóth Lajos, dr. Kulcsár Judit)
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon (Vass, 46.), Martis, Cséke, Molnár - Jeney (Gaál, 60.), Irhás, Lipták - Siróczki, Zsarnai (Ondó, 46.), Bardi. Vezetőedző: Tóth László.
ESMTK: Bonica - Agócs, Péter, Marosfalvi, Tvaruska - Füzi (Kovács), Nagy (Lázár, 56.), Denis, Ujhegyi - Szőke, Szabó G. Vezetőedző: Menczeles Iván.
  Gól: Bardi (19., 53. 11-ből), Vass (49.), Molnár (67.)
  Sárga lap: Cséke (14.), Jeney (23.), Szakszon (37.), Siróczki (38.)Bonica (8.), Marosfalvi (18.), Szabó (32.), Agócs (35.), Füzi (48.), Czakó (91.)
  Piros lap: Szabó (58.), Denis (61.)
  Jók: Bardi, Irhás, Lipták, Vass, OndóUjhegyi, Szőke, Füzi
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést.játékvezető
3.percA Bőcs zöldben, az ESMTK piros szerelésben van.
8.percBonica egy felívelt labdát ölelt magához, ám a 16-os vonaláról kisodródott, a játékvezető sárgalappal jutalmazta a megmozdulást.sárga lap
10.percBőcsi szabadrúgás, majd szöglet után Martis fejelt tisztán a kapu fölé.
14.percCséke kapott sárgalapot.sárga lap
18.percMarosfalvi kapott sárgát miután Bardit lerántotta a kaputól 25 méterre.sárga lap
19.percIrhás a szabadrúgásból Bardi fejére lőtte a labdát, aki 10 méterről a kapu bal felső sarkába fejelt, 1-0.gól
23.percJeney kapott sárgalapot.sárga lap
28.percLipták szerzett labdát középpályán, majd Siróczkihoz passzolt. A fiatal középpályás kapásból tette Szakszon elé a labdát, aki középre Bardi fejére emelt. A gólhoz hasonlóan fejelt nem sokkal a kapu mellé a támadó.
32.percSzabó kapott sárgát a vendégeknél.sárga lap
35.percZsarnai felvágásáért Agócs kapott sárgát.sárga lap
36.percA gyorsan elvégzett szabadrúgást Lipták lőtte kapásból a kapura, ami megpattanva majdnem a hálóba hullott.
37.percSzakszon kapott sárgát durva ebcsúszásért.sárga lap
38.percSiróczki is besárgult. Takács játékvezetőnek úgylátszik bőven van a szines lapból.sárga lap
45.percVége az első félidőnek, a Bőcs vezet 1-0-ra Bardi góljával.játékvezető
46.percAz ESMTK indította útjára a második félidőt.játékvezető
46.percOndó jött be Zsarnai helyett és Szakszon helyett Vass állt be.csere
48.percFüzi kapott sárgalapot.sárga lap
49.percOndó passzából Vass tört be a 16-oson belülre, két csel után 11 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 2-0.gól
50.percOndó indult meg jobb szélen majd középre passzolt, ahol Irhás tisztán érkezett és 8 méterről a bal kapufa mellé lőtt.
53.percBardi cselezgetett a 16-oson belül, akit egy vendég védő felvágott, a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A sértett biztosan lőtte a kapu közepébe a labdát, 3-0.gól
56.percNagy helyett Lázár a pályán.csere
58.percVendég szöglet után Szabó ütött bele kézzel a labdába, amiért megkapta második sárgalapját, így hamarabb mehet zuhanyozni.piros lap
60.percJeneyt váltotta Gaál.csere
61.percLiptákot vágta fel csúnyán Denis Samuel, amiért a játékvezető piros lapot adott.piros lap
67.percOndó kapott jó labdát jobb szélen, amit egy csel után Molnár elé passzolt, aki 10 méterről a jobb alsó sarokba helyezett, 4-0.gól
70.percSzőke helyett Czakó a pályán.csere
89.percBardi harcolt ki egy újabb büntetőt, amit Bonica bravúrral tolt ki a bal alsó sarokból.
90.percCseréltek a vendégek Füzi helyett Kovács Zs. a pályán. Időhúzás?csere
91.percCzakó vágta fel Gaált, sárgalap.sárga lap
91.percVége a találkozónak, nyert megérdemelten a Bőcs.játékvezető

Tóth László: - A mérkőzést 4 gólkülönbséggel nyertük meg, de hogy ilyen különbség született a létszámfölényünknek köszönhető.

Menczeles Iván: - Úgy érzem az első félidő képe alapján semmiben sem voltunk rosszabbak mint a kitűnő erőkből álló hazai csapat, de a második félidőben súlyos fegyelmezetlenségek miatt ismét pont nélkül távoztunk.