Játékvezető: Guta János (Berettyán Péter, Horváth Róbert)
Cegléd: Sánta - Miklósvári, Buzás, Villányi, Ramos - Kenderes, Fehér (Utassy, 82.), Szabó Z., Tóth A. - Selei (Leskó, 77.), Medgyesi (Horváth, 70.). Vezetőedző: Soós Imre.
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon, Martis, Cséke, Molnár - Siróczki, Jeney, Irhás, Kóka (Menougong, 46.), Zsarnai (Ondó, 69.) - Gaál (Vass, 69.). Vezetőedző: Tóth László.
CeglédBőcs KSC
  Gól: Villányi (9.), Szabó Z. (52.)Siróczki (5.), Irhás (33.), Cséke (88.), Ondó (90.)
  Sárga lap: Ramos (42.), Buzás (56.)Martis (45.)
  Piros lap: Villányi (18.)
  Jók: Miklósvári, Szabó, SeleiCséke, Siróczki, Jeney, Irhás, Gaál
1.percA Cegléd kezdte a mérkőzést.játékvezető
2.percA hazaiak tiszta kékben, a Bőcs tiszta zöld szerelésben van.
4.percKóka bedobásából az alap vonal mellől bedobáshoz jutott a Bőcs.
5.percA bedobás levágódott Siróczki elé, aki 20 méterről írtózatosan nagy gólt lőtt a bal felső sarokba, 0-1.gól
7.percHazai kontra után Selei beadását Tóth Axel lőtte tisztán a kapu mellé.
9.percHazai szöglet után Villányi kotorta be a labdát 2 méterről a kapuba, 1-1.gól
12.percZsarnait vágták fel bal szélen, amiből Irhás végzett el szabadrúgást, a veszélyesen szálló labda mindenki előtt elszállt.
18.percSiróczki indította Gaált egy nagyszerű labdával, akit Villányi a 16-oson belül fellökött, piros lap, 11-es.piros lap
19.percA büntető elé Molnár állt, lövése a kapu felső lécéről pattant a kapu mögé.
22.percA játékvezető megállította a játékot, a nagy hőség miatt a korábban megbeszéltek szerint 2 perc ivószünet következik.
22.percA játék folytatódik tovább.
33.percKóka nagy bedobását Cséke csúsztatta meg az ötösön, amit Irhás 4 méterről fejelte a kapu bal oldalába, 1-2.gól
42.percA hazaiak játékosa Ramos rúgta el csúnyán Irhás lábát, a játékvezető sárga lapot adott neki.sárga lap
45.percMartis vágta fel a hazaiak középpályását, sárgalapot kapott érte.sárga lap
45.percA játékvezető lefújta az első félidőt.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percKóka Róbert helyett George Menougong állt be.csere
48.percGaál passzolt bal szélen Zsarnaihoz, akinek a belőtt labdáját a hazaiak vágták ki Menougong elől, szöglet.
48.percIrhás szögletét, újra az alapvonalon túlra fejelték a ceglédiek.
49.percA második szögletet a játékvezető lefújta lökés miatt.
52.percVendég szöglet után a Cegléd kontrát vezetett, amiből Szabó Z. a 16-oson belül Molnárt kicselezte és a kapu jobb sarkába lőtt, 2-2.gól
56.percBuzás is besárgult.sárga lap
64.percMenougong jobb szélen ment el a védője mellett, majd középre passzolt, ahol a labda Gaált találta, a támadó egy állítás után a kapu fölé bombázott.
69.percKettős csere az újabb víz szünetben, Gaál helyett Vass áll be, Zsarnai helyett Ondó.csere
70.percA hazaiak is cseréltek, Medgyessi helyett Horváth állt be.csere
74.percMenougong cselezte be magát bal szélen a 16-os hoz, ahol Irháshoz passzolt, aki két embert kicselezett, de a lövés előtt szögletre mentettek előle.
76.percÍrhás nagybedobása pattant el a kapu előtt, ahol Ondó érkezett és 2 méterről a kapu fölé bombázott.
77.percSelei jön le Leskó állt be helyette.csere
82.percFehér B. helyett Utassy állt be.csere
85.percIrhás indította Menougongot, aki kapásból visszapasszolt labdáját rúgták ki szögletre a hazai védők.
88.percVass futott meg balszélen, majd a 16-oson belül középre passzolt, ahol Cséke érkezett és 8 méterről a kapu bal sarkába helyezett, 2-3.gól
90.percGyors vendég kontra után Ondó tálalt Vass elé, aki 18 méterről a felsőlécre lőtt, a kipattanót Ondó értékesítette, 2-4.gól
91.percVége a mérkőzésnek, teljesen megérdemelten nyert a Bőcs.játékvezető

Soós Imre: - Óriási mérkőzésen a zöldeket úgy érzem megvertük, de a feketékkel nem bírtunk.

Tóth László: - Ez a kiváló Cegléd megérdemli ezt a nagyszerű közönséget, de a mérkőzést úgy érzem, megérdemelten nyertük.