Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Veizer Roland (Tóth István, Tőkés Róbert)
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon, Martis, Cséke, Molnár Zs. - Siróczki (Ondó, 68.), Jeney, Irhás, Zsarnai (Vasas, 79.) - Gaál (Vass, 31.), Menougong. Vezetőedző: Tóth László.
MTK II: Horváth - Vági, Bajusz, Kornis, Présinger - Hajdú (Hauser, 68.), Kákonyi (Kis, 55.), Nikházi, Busai - Szabó L., Molnár M. Vezetőedző: Simon Antal.
Bőcs KSCMTK II
  Gól: Cséke (20., 53.), Zsarnai (29.), Martis (76., 11-ből)Szabó L. (69., 11-ből)
  Sárga lap: Irhás (8.), Jeney (77.)Hajdú (43.)
  Jók: Cséke, Irhás, Menougong, Jeney, Martis, VassNikházi, Szabó L.
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést tiszta zöldben, a tiszta kékben játszó MTK ellen.játékvezető
8.percIrhás kapott sárgát lerántásért.sárga lap
20.percBőcsi szögletet Irhás lőtt be, amit Cséke fejelt egy védő közreműködésével a kapu bal felső sarkába, 1-0.gól
29.percIrhás cselezte be magát a 16-oson belülre, majd középre passzolt labdája a védők mellett elment, a hosszú oldalon érkező Zsarnai pedig a kapu közepébe lőtte a labdát, 2-0.gól
31.percGaál Gergő sérült meg egy összeütközés során, helyette Vass állt be.csere
43.percSzakszon indult meg bal szélen, akit Hajdú vágott fel, megkapta érte a jogos sárgalapot.sárga lap
45.percVeizer játékvezető nem hosszabbított, így Bőcs - MTK 2-0 a félidő.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
47.percVass adott nagyszerű labdát Szakszonnak, aki jobb szélről beadott, középen egy védőről a felső lécre pattant a labda, a gól elmaradt.
53.percVendég kontra utáni szögletből Irhás lódult meg bal szélen, majd keresztlabdáját Menougong tálalta a felfutó Cséke elé, aki 16 méterről helyezett a bal alsó sarokba, 3-0.gól
55.percCseréltek a vendégek, Kákonyi helyett Kis állt be.csere
58.percMenougong indította a felfutó Csékét, akit a 16oson belül felvágtak, 11-es.
58.percA büntetőt a sértett végezte el, ám lövését Horváth bravúrral tolta ki a bal sarokból.
66.percParádézik a csapat, Menougong adott nagy labdát Irhásnak, aki 16 méterről emelte át Horváthot, de sajnos a labda a kapu fölött is átszállt.
68.percSiróczkit váltja Ondó.csere
68.percAz MTK is cserélt, Hajdút váltotta Hauser.csere
69.percMartis kezére pattant a labda a 16-oson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Szabó értékesített biztosan, 3-1.gól
73.percVendég támadás után Cséke került a földre, ápolni kellett, de tudja a játékot folytatni.
75.percOndó tört be a 16-oson belülre, ahol Kornis lerántotta, a játékvezető büntetőt ítélt és sárgalapot adott.sárga lap
76.percA büntetőt Martis végezte el, biztosan lőtt a bal alsó sarokba, 4-1.gól
77.percJeney kapott sárgát fegyelmezetlenség miatt.sárga lap
79.percZsarnai helyett Vasas állt be.csere
85.percVass tört be a 16 oson belülre jobb szélen, majd középre passzolt, ahol az érkező Ondó 5 méterről a jobb kapufát találta el.
86.percMenougong varázsolt bal szélen, majd fellökték, a szabadrúgást Irhás rúgta kapura, Horváth fogta a lövést.
87.percMenougong ugratta ki Vasst, aki 8 méterről rúgta fejbe Horváthot.
90.percA játékvezető 2 percet hosszabbít.
92.percVége a mérkőzésnek, megérdemelten nyert a Bőcs.játékvezető

Tóth László: - A szezon talán legjobb játékával nyertünk. A 11-es miatt bosszankodom, de szerencsére eddig még nem volt rá szükség, hogy berúgjuk a kihagyott büntetőket.

Simon Antal: - A Bőcs, a hazai környezet minden előnyét jól kihasználta. A második félidőben sajnos futni kellett az eredmény után.