Játékvezető: Oláh Gábor (Butkai Zsolt, Varga Ferenc)
Kazincbarcika: Botló - Hanász, Bányai, Kovács R., Sebők - Kerekes, Kovács P., Olasz, Zimányi (Kerékgyártó, 64.) - Romhányi (Stevica, 46.), Binder (Engi, 90.). Vezetőedző: Koleszár György.
Bőcs KSC: Szabó Á. - Szakszon, Martis, Cséke, Molnár - Siróczki, Jeney, Irhás, Zsarnai (Vass, 72.) - Menougong (Török, 85.), Gaál (Ondó, 71.). Vezetőedző: Tóth László.
KazincbarcikaBőcs KSC
  Gól: Stevica (49.)Ondó (80.)
  Sárga lap: Olasz (22.), Sebők (51.), Stevica (62.)Szakszon (8.), Martis (41.), Gaál (70.)
  Jók: Bányai, Kovács R., Binder, BotlóSzakszon, Martis, Molnár, Jeney, Ondó
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést a szokásos zöld szerelésben, a Barcika tiszta kékben van.játékvezető
5.percSzakszon jobb szélről adta be a labdát kapásból, ahol Gaál érkezett tisztán, de fejese nagyon elkerülte a kaput. Nagy helyzet volt.
8.percSzakszon kapott sárgalapot lerántásért.sárga lap
14.percZsarnai cselezgetett a 16-os vonalánál, majd jobbal a hosszú sarok felé lőtt, Botló bravúrral védett.
22.percOlasz vágta fel Siróczkit, amiért megkapta a sárgalapos figyelmeztetést.sárga lap
25.percA bőcsi mezőnyfölényt egyenlőre nem sikerült gólra váltani.
29.percMenougong csúsztatta Zsarnaihoz a labdát, aki 16 méterről háttal ollózva próbálta kapura rúgni a labdát, Botló biztosan ölelte magához a labdát.
30.perc25 méterről végeztünk el szabadrúgást. Zsarnai lőtte a bal felső sarok felé a labdát, amit Botló bravúrral ütött ki.
38.percTovábbra is támad a Bőcs, Siróczki beadását kapta le Botló Zsarnai elől a hosszú oldalon.
41.percHanászt vágta fel Martis, sárgalap.sárga lap
45.percA végén Binder próbálkozott fordulatból, de lövése nagyon a kapu fölé szállt.
45.percOláh játékvezető lefújta az első félidőt. Az esős, sáros talajon derekasan küzdenek a csapatok. A Bőcs birtokolta többet a labdát az első félidőben, de a gól eddig még elmaradt.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percRomhányi jött le a félidőben, helyette Stevica a pályán.csere
49.percHazai szabadrúgás után Stevica ütötte be a labdát kézzel, a játékvezető megadta a találatot, 1-0.gól
51.percSebők vágta fel Irhást, sárgalap.sárga lap
58.percZsarnai cselezte magát lövésre, majd 23 méterről nagy erővel lőtt a jobb kapufa mellé.
62.percStevica kapott sárgát.sárga lap
63.percIrhás gurított le szabadrúgást Szakszonnak, aki 30 méterről a bal kapufát találta el.
64.percIsmét cserélnek a hazaiak, Zimányi helyett Kerékgyártó állt be.csere
70.percGaál vágta fel a kiugró Bindert, sárgalap.sárga lap
71.percGaál helyett Ondó állt be.csere
72.percZsarnai helyett Vass állt be.csere
75.percMenougong lőtt 20 méterről a kapu közepe felé, Botló fogta a labdát.
80.percGÓÓÓÓL! Irhás passzolt Ondóhoz, aki két csel után 15 méterről lőtt a bal alsó sarokba, 1-1.gól
85.percGeorge Menougong helyett Török állt be. csere
90.percBinder helyett Engi a pályán. csere
92.percVége a mérkőzésnek. A mérkőzés végeredménye 1-1. játékvezető

Koleszár György: - Sajnálom, hogy a jogos 11-est a játékvezető a hajrában nem fújta be a javunkra.

Tóth László: - Nagy fölényben játszottunk végig. Úgy gondolom 1-0 ra nyernünk kellett volna.