Helyszín: Debrecen. DEAC pálya , 600 néző.
Játékvezető: Erdős József (Gyarmati II. Tibor, Varga Gábor)
DVSC-DEAC: Verpecz - Ludánszki (Nagy R., 61.), Kardos, Fodor, Korhut - Czanik, Varga, Spitzmüller, Lucas (Szilágyi, 61.) - Urbin, Rezes (Bódi, 93.). Vezetőedző: Kondás Elemér.
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon, Cséke, Martis, Molnár - Jeney, Kóka (Lipták, 46.) - Siróczki, Irhás (Vass, 85.), Zsarnai (Ondó, 61.) - Menougong. Vezetőedző: Tóth László.
DVSC-DEACBőcs KSC
  Gól: Szilágyi (93.)
  Sárga lap: Varga (12.)Siróczki (30.), Jeney (35.)
  Jók: Kardos, Fodor, Rezes, Lipták
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést. A mieink zöldben a Debrecen fehérben van.játékvezető
3.percErős szélben, hideg időben zajlik a mérkőzés.
4.percIrhás jobb oldali szabadrúgását rúgták ki a hazai védők, amit Szakszon kapásból vállalt el 25méterről, lövése magasan a kapu fölé szállt.
10.percDebreceni szöglet után a kapujából rosszul kimozduló Hamar fölött átszállt a labda, amit Kardos fejelt a kapu mellé.
11.percIrhás nagy bedobása pattant Kóka elé a 16-oson belül, aki a váratlan helyzetben nem találta el jól a labdát.
12.percVarga rúgta fel Zsarnait, amiért sárgalapot kapott.sárga lap
15.percSpitzmüller bal oldali beadását Urbin fejelte magasan a kapu fölé.
16.percHamar rövid kirúgását visszafejelték Rezes elé, aki a kapura vezette, Hamar lábbal védett.
18.percRezes fordult le szerencsésen Csékéről, majd 16 méterről lőtt, Hamar a bal sarokba tartó lövést bravúrral ütötte ki.
20.percUrbin kavart a kaputól 18 méterre, majd a kapu fölé lőtt, gyenge kísérlet volt.
29.percAz utóbbi 5 percben a Debrecen beszorította a Bőcsöt, Irhás szögletével kikerültünk a nyomásból.
30.percIrhás ugratta ki egy szép labdával Siróczkit, aki Verpecz mellett kézzel vitte el a labdát, sárgalap.sárga lap
35.percJeney vágta fel Rezest, sárgalapot kapott érte.sárga lap
42.percDebreceni kontra után Rezes előtt csúszott el a labda a kaputól 6 méterre.
45.percVége az első féidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percLipták állt be Kóka helyett.csere
48.percIrhás lőtt 20 méterről Verpecz kezébe.
51.percSiróczki elé pattant a labda bőcsi szöglet után, majd 20 méterről lőtt, Verpecz bravúrral hárított.
61.percZsarnai helyett Ondó állt be, a hazai oldalon Ludánszki jött le Nagy R. állt be helyette, Lucas helyett pedig Szilágyi állt be.csere
74.percOndó lőtt 15 méterről a kapu mellé, nagy helyzetben.
76.percRezes nagy helyzetben a kapufát találta el.
77.percOndó kapott nagy labdát Menougongtól, amit a kaputól 5 méterre lőtt, lövése a védőkről szögletre vágódott.
80.percIrhás ugratta ki Menougongot, aki nagy helyzetben Verpeczbe lőtte a labdát.
83.percRezes lépett ki a középpályán, majd Hamarral szemben a kapu fölé emelt.
85.percVass állt be Irhás helyett.csere
93.percUrbin tartotta meg a labdát a 16-os vonalánál, majd Szilágyi elé passzolt, aki 14 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 1-0.gól
93.percRezest váltotta Bódi.csere
93.percErdős játékvezető a középkezdés után lefujta a mérkőzést.játékvezető

Kondás Elemér: - Küzdelmes mérkőzésen a tiszta helyzeteink alapján, úgy érzem megérdemelten nyertünk.

Tóth László: - Sokat tettünk azért, hogy elveszítsük a mai mérkőzést és ezzel a veretlenségünket; a csapat nem úgy állt a találkozóhoz, ahogy kellett volna. Fáj hogy az utolsó utáni pillanatokban kaptuk a gólt.