Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Takács János (Bendik Gábor, dr. Kulcsár Judit)
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon, Cséke, Martis, Vass - Siróczki, Irhás, Lipták, Vasas (Ondó, 46., Kóka, 74.) - Menougong, Bardi (Zsarnai, 55.). Vezetőedző: Tóth László.
Makó: Czirbus - Rakonczai, Szamosszegi, Magyar, Gévai - Csamangó (Kulacsik, 77.), Molnár V. (Puskás, 46., Podonyi, 55.), Varga, Bány - Maróti, Schreiber. Vezetőedző: Kolozsvári János.
Bőcs KSCMakó
  Gól: Ondó (50., 66.), Siróczki (82.)Schreiber (73.)
  Sárga lap: Vass (75.)Molnár V. (16.), Varga (41.), Magyar (80.)
  Jók: Ondó, Menougong, Cséke, Irhás, Vass, SiróczkiSchreiber, Varga, Szamosszegi
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést, tiszta zöldben van, míg a Makó kék-feketében.játékvezető
5.percCsamangó lőtt kapásból 16 méterről a jobb kapufa mellé.
8.percCséke fejelt 5 méterről egy szögletet a kapu fölé.
14.percGyors bőcsi kontra után Menougong ment el jobb szélen majd középpre lőtt labdája Vasas elé került, aki 18 lőtt bele a vendégek védőjébe.
15.percIrhás lépett ki a védők szorításából, de a kapussal szemben nem tudta ellőni a labdát.
16.percMolnár kapott sárgát lerántásért.sárga lap
17.percIrhás szabadrúgása után bal szélre került a labda, ami Bardihoz került, de a védők mellett nem tudta jól átvenni a játékszert, ezért a lövés elmaradt.
27.percIrhás szemfülesen indította szabadrúgásból Bardit, aki a 16 os vonalánál átvette a labdát, de a védők zavarásában csak gyengén tudta ellőni a labdát.
29.percBőcsi kontra után Menougong tálalt Irháshoz, aki az érkező Siróczkival kényszerítőzött, de a visszakapott labdát Czirbus elcsípte előle.
36.percMenougong ment el bal szélen majd Bardi elé tálalt, aki a labdaátvétel után elesett, a játékvezető sípja néma maradt.
41.percVarga rántotta le Bardit, sárgalap.sárga lap
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percFélidőben mindkét csapat cserélt, bőcsi oldalon Vasas helyett Ondó állt be, míg a Makónál Molnár V. helyett Puskás állt be.csere
50.percGÓÓL! Szakszon hosszú labdájára lépett ki Ondó, aki 13 méterről Czirbus mellett a jobb sarokba lőtt, 1-0.gól
55.percÚjabb cserék, a félidőben beállt Puskás helyett állt be Podonyi a Makónál, míg Bardit váltotta Ondó.csere
65.percZsarnai kapott jó labdát bal szélen, majd Ondóhoz passzolta vissza a játékszert aki már nem érte el azt.
66.percSzakszon ívelte fel a labdát, amit Irhás sarkalt Ondó elé, aki Czirbust kicselezve, 10 méterről lőtt az üres kapuba, 2-0.gól
72.percOndó kapott nagyszerű labdát Menougongtól, majd Czirbust kicselezte és a kapura lövés helyett a visszapaszt választotta, ami rosszul jött Menougongnak, így a gól elmaradt.
73.percMakói támadás után Schreiber próbálkozott lövéssel 16-ról. Martison megpattant a labda és a hálóba hullott, 2-1.gól
74.percCserélt a Bőcs, Ondó helyett Kóka állt be.csere
74.percIrhás vette észre, hogy Czirbus kintebb áll a kapujából, a vendégek kapusa nagyot mentett.
75.percVass kapott sárgát, mert eldobta a labdát.sárga lap
77.percA vendégeknél Csamangó helyett Kulacsik állt be.csere
78.percIrhás a 16 os és az alapvonal között kapott labdát a bal oldalon, majd mivel nem volt érkező, rálőtte kapura, a labda alig ment el a bal kapufa mellett.
80.percMagyar rúgta fel Menougongot, sárgalapot kapott érte.sárga lap
82.percMenougong bal oldali beadására érkezett a hosszú oldalon Siróczki, aki 6 méterről a jobb alsó sarokba fejelt, 3-1.gól
88.percMakói bedobás után, nagy kavarodásban mentett Hamar.
90.percTakács játékvezető 2 percet hosszabbít.
92.percVége a mérkőzésnek, megérdemelten nyert a Bőcs.játékvezető

Tóth László: - A három pont megszerzése volt a célunk, ezt sikerült elérni ezért elégedett vagyok.

Kolozsvári János: - A hazaiak kulcsjátékosai jobbak voltak mint a mi kulcsjátékosaink, ami eldöntötte a mérkőzést.