Játékvezető: Kovács Gábor (Deutsch Szabolcs, Kepe Arnold)
Vecsés: Kovács - Máj, Hungler, Kiskapusi, Csirinyi (Buza, 70.) - Molnár I., Folmer, Csillag (Molnár Z., 51.), Lukács - Králik, Hoffman (Mészáros, 58.). Vezetőedző: Pisont István.
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon (Vass, 80.), Martis, Cséke, Kóka - Siróczki, Irhás, Jeney (Lipták, 46.), Menougong - Bardi, Ondó (Zsarnai, 65.). Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Folmer (78.)Menougong (25.)
  Sárga lap: Máj (55.), Molnár (59.), Molnár Z. (62.), Králik (68.)Jeney (10.), Hamar (38.), Lipták (69.), Szakszon (74.)
  Piros lap: Kiskapusi (80.)Irhás (80.)
  Jók: Lukács, Králik, Molnár I.Menougong, Martis, Kóka
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést. Bőcs zöldben, a Vecsés fehérben van.játékvezető
4.percKrálik lőtt 18 méterről kapura, Hamar óriási bravúrral ütötte ki a labdát.
10.percJeney szerelését találta szabálytalannak a játékvezető, sárgalap.sárga lap
14.percMost tudtuk meg a hírt, hogy a Bőcs KSC játékosa Máté János az U19-es EB-re készülő keret tagja lett.
17.percMenougong ugrott ki jobb szélen, majd a 16-oson belülre vezette a labdát és passzolt Siróczki felé, azonban a labdát mentették a hazaiak.
21.percKóka jobboldali beadását Bardi fejelte 13 méterről kapura, Kovács óriási bravúrral tolta szögletre a labdát.
25.percGÓÓÓL!!! Menougong szerzett labdát a 16-os vonalánál, majd maga elé tette a játékszert és 16-méterről kilőtte a bal alsó sarkot, 0-1.gól
27.percVecsési támadás után egy jobbról beadott labdát, először Martis mentett óriásit, majd Cséke rúgta szögletre a labdát.
38.percHamar kapott sárgalapot, mert a játékvezető szerint egy szabadrúgásnál elcsalta a távolságot.sárga lap
40.percBőcsi kontra után Ondó és Bardi játszott össze, azonban a 16-oshoz érve Bardi passzát elcsípték a hazai védők.
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percA Vecsés indította útjára a labdát a második félidőben.játékvezető
46.percJeneyt váltotta Lipták.csere
51.percCsillag helyett Molnár Z. a pályán.csere
55.percMáj vágta fel bal szélen Menougongot, sárgalap.sárga lap
58.percIsmét cserél a Vecsés, Hoffman helyett Mészáros állt be.csere
59.percMészáros kapott sárgalapot.sárga lap
61.percHamar védett óriási bravurral, amikor a Vecsés egyik támadója kilépett.
62.percMolnár Z. rántotta le Liptákot, sárgalap.sárga lap
65.percOndó jön le, helyette Zsarnai állt be.csere
68.percKrálik kapott sárgát szövegelésért.sárga lap
69.percLipták is besárgult.sárga lap
70.percCsirinyi helyett Buza állt be.csere
74.percSzakszon kapott sárgalapot szabálytalanságért.sárga lap
78.percFolmer lépett ki, majd Cséke mellől a kapu közepébe lőtt 16-ról, 1-1.gól
80.percDulakodás után Irhást és Kiskapusit is kiállította a játékvezető.piros lap
80.percSzakszon helyett Vass állt be.csere
85.percMenougong passzolt Bardihoz a 16-oson belülre, aki lefordulás után lőtt, lövésébe a védők beleléptek.
90.percLejárt a rendes játékidő, a játékvezető 1 percet hosszabbított. Vecsés - Bőcs 1-1.játékvezető

Pisont István: - Kapkodó játékunk sajnos csak egy döntetlent eredményezett, úgy érzem egy kicsivel közelebb álltunk a győzelemhez. Egy nagyon jó csapat ellen ennyire futotta. Gratulálok a Bőcsnek az őszi eredményeihez.

Tóth László: - Tudtuk, hogy a Vecsés egy jól felkészített csapat, így elégedettek vagyunk az 1 ponttal.