Játékvezető: Iványi Zoltán (Szpisják Zsolt, Viczián Mátyás)
Szolnok: Rézsó - Urbán-Szabó, Szalai, Kiss K. (Reinhardt, 85.), Bozori (Freud, 67.) - Kotula, Szabó T., Hegedűs D. (Zana, 55.), Balogh P. - Antal, Mile. Vezetőedző: Vágó Attila.
Bőcs KSC: Hamar - Kóka, Cséke, Martis (Vass, 61.), Molnár Zs. - Siróczki, Irhás, Lipták, Jeney - Zsarnai (Ondó, 58.), Bardi (Gaál, 51.). Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Kotula (60.)
  Sárga lap: Antal (73.), Kotula (84.), Reinhardt (85.)Molnár Zs. (25.), Siróczki (33.), Lipták (53.), Vass (77.), Gaál (87.)
  Piros lap: Jeney (49.)
  Jók: Antal, MileSiróczki, Kóka
1.percMegkezdődött a mérkőzés. A Bőcs zöldben a Szolnok piros szerelésben van.játékvezető
5.percEgyenlőre csendesen csordogál a mérkőzés, helyzetek nélkül.
8.percBőcsi szöglet után Kóka óriási helyzetben jutatta kapura a labdát 6 méterről, Rézsó bravúrral védett.
9.percFelívelt labdát Bardi tette Zsarnai elé, aki Urbán-Szabót lefektette, de a 16-oson belülre érve rossz helyre passzolt.
10.percBardi ugratta ki Zsarnait, aki a védő szorításában Rézsó mellett nem tudta ellőni a labdát.
19.percHelyzetek nélkül folyik a játék a középpályán.
25.percMolnár Zs. kapott sárgát Bozori lerántásáért.sárga lap
32.percA fülledt melegben gyenge szinvonalon zajlik a találkozó.
33.percSiróczki kapott sárgát kezezésért.sárga lap
39.percIrhás kapott jó labdát a 16-os előtt, amit fejjel tett magának tovább, de az utolsó pillanatban Antal mentett előle.
44.percBardi lekészített labdáját Irhás rúgta 23-ról kapu mellé. Gyenge kísérlet volt.
45.percIrhás szabadrúgását Cséke fejelte középre, amit Martis fejelt 10 méterről a kapus kezébe.
45.percIványi játékvezető lefújta az első félidőt.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő. A Szolnok hozta játékba a labdát.játékvezető
49.percSzabó Tamás elől szerelt Jeney a 16 os előtt, a játékvezető szabálytalannak látta az esetet és egyből piros lapot adott.piros lap
50.percAntal szabadrúgása a sorfalról pattant vissza hozzá, amit 20 méterről lőtt a jobb kapufára.
51.percBardit váltotta Gaál.csere
53.percLipták kapott sárgát, mert a szabadrúgás elé állt.sárga lap
55.percHegedűs helyett Zana állt be a szolnokiaknál.csere
58.percZsarnai helyett Ondó állt be.csere
60.percKotula megszerezte a Szolnoknak a vezetést, 18 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot, 1-0.gól
61.percMartis helyett jött be Vass.csere
62.percJobb szélen két veszélyes támadást is vezetett a Szolnok, előbb a kapufa mentett, azután Hamar védett óriásit.
67.percBozorit váltotta Freud.csere
73.percAntal kapott sárgát, Gaál lerántásáért.sárga lap
77.percVass kapott sárgát kezezésért.sárga lap
82.percKotula lövését védte bravúrral Hamar.
84.percKotula kapott sárgát, mert beleállt a szabadrúgásba.sárga lap
85.percKiss K. jön le Reinhardt áll be.csere
85.percReinhardt hamarabb ment be a pályára, sárgalap.sárga lap
86.percNagy erőkkel támad a Bőcs, eddig eredménytelenül.
87.percGaál kapott sárgalapot.sárga lap
90.percIványi két percet hosszabbít.
92.percVége a mérkőzésnek, Iványi teljesen szétfújta a második félidőt, megkérdőjelezhető döntéseket hozott.játékvezető

Vágó Attila: - Ez már nem véletlen, hogy nem kaptunk gólt. A kiállításig taktikusan játszottunk, kihasználtuk előnyünket és nagyobb különbségű is lehetett volna a győzelem.

Tóth László: - Ilyen gyenge játékvezetést még pályafutásom során nem tapasztaltam.Lehet neki is rossz napja, és sajnos játékosaink is rossz formát mutattak.