Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Varga László (Tóth István, Varga Gábor)
Bőcs KSC: Hamar - Vass, Kóka (Vasas V., 19., Tóth T., 81.), Molnár Zs., Török (Ondó, 19.) - Siróczki, Irhás, Jeney, Zsarnai - Gaál, Menougong. Vezetőedző: Tóth László.
BKV Előre: Stefán - Baranyai (Skita, 46.), Páles, Molnár A., Forró - Halgas (Hammer, 67., Benke, Galántai, Gulyás (Varga E., 62.) - Csopaki, Török. Vezetőedző: Gergely Károly.
Bőcs KSCBKV Előre
  Gól: Irhás (32.)Varga E. (88.)
  Sárga lap: Gaál (48.), Siróczki (51.)Forró (91.)
  Jók: Irhás, Vasas, Gaál,SiróczkiBenke, Csopaki, Halgas, Stefán
1.percA BKV Előre kezdte a mérkőzést.játékvezető
2.percZöld - sárga színben pompázik a pálya. A Bőcs zöldben, a vendégek sárgában vannak.
3.percAktívabban kezdett a BKV, de helyzetig nem jutottak.
5.percBőcsi támadás után egy kipattanó labdát lőtt el Vass kapásból a 16-os jobb sarkáról, a labdát Stefán csak kiütni tudta.
6.percIrhás ívelt jobb szélen a 16-oson belülre, azonban az ígéretesnek tűnő labdára Siróczki nem indult el.
8.percVendég támadás után Csopaki lőtt 20-ról, a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
10.percKontrázott a Bőcs, Gaál bal oldali beadása után Siróczki lőtte be erősen középre a labdát, amit Menougong helyezett a kapu mellé.
17.percKóka ütközött Törökkel, mindkét játékos a földön maradt, majd Török vérző fejjel hagyta el a pályát. Mentőt hívtak az esethez.
19.percKét percig állt a játék, majd mindkét játékost lecserélték, Ondó és Vasas érkezett Kóka és Török helyett.csere
20.percÁtállt a Bőcs a következő felállásra: Hamar - Vass, Jeney, Molnár, Zsarnai - Vasas, Siróczki, Irhás, Gaál - Menougong - Ondó.
21.percTörök arcának jobb oldalán repedt fel a bőr, Kókának valószínűleg az orra tört el.
26.percOndó lőtt 16 ról a bal felső sarok fölő, veszélyes lövés volt.
32.percGyors bőcsi kontra után Menougong készítette le a labdát Irhásnak, amit megtolt, majd 17 méterről lőtt, a lövés megpattanva a kapu közepébe ment, Stefán elvetődött a bal sarok felé.gól
40.percAkrívabb a Bőcs a gól után is, Gaál próbálkozott egy lövéssel 16-ról, lecsúszott a lábáról.
45.percVége az első félidőnek. A teljesen felbolygatott Bőcs, még így is megérdemelten vezet.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percCseréltek félidőben a vendégek, Baranyai helyett Skita állt be.csere
48.percGaál kapott sárgát.sárga lap
51.percSiróczki is besárgult.sárga lap
54.percMenougong indult meg középpályán, majd a 16-os előtt lövés helyett passzt választotta, azonban Gaál elől tisztázott Molnár A.
58.percÚjabb bőcsi támadás után Irhás passzolt Gaálhoz aki a 16-os sarkától próbált a jobb felső sarok felé lőni, azonban Stefán biztosan védett.
59.percVendég beadás után Hamar védett lábbal bravúrosan.
62.percCseréltek a vendégek, Gulyást váltotta Varga E.csere
63.percBőcsi szöglet után, Irhás lőtt távolról, lövését Stefán kiütötte majd a kipattanót Gaál lőtte 5 méterről kapura, amit Stefán ismét kiütött.
64.percNagy nyomás alatt a vendég kapu, Zsarnai lőtt 10 méterről, majd Stefán bravúrral védett.
67.percCseréltek a vendégek, Halgast váltotta Hammer.csere
71.percA csereként beállt Hammer fejelt tisztán 2 méterrel a bal kapufa mellé.
75.percIrhás lőtt be erősen egy jobb oldali szabadrúgást, amit Jeney készített le Gaálnak, aki kapásból lőhetett volna, de helyette kettőt tolt a labdán és Stefánba lőtte a labdát.
81.percCserélt a Bőcs, és újoncot ezzel újoncot avat, Vasas helyett Tóth Tamás állt be.csere
84.percOndó kapott nagyszerű labdát, majd a vendégek védője lerántotta, a játékvezető sípja néma maradt.
88.percVendég támadás után Hamart lökték ki a labda elől, majd Varga E. elé került a labda, aki 16-ról lőtt az üresen maradt kapuba, 1-1.gól
91.percForró kapott sárgát.sárga lap
93.percVége a mérkőzésnek. Csapatunk többet támadt, de az egyetlen helyzetét belövő BKV pontot szerzett.játékvezető

Tóth László: - 8 hiányzó játékost nálunk különb csapatok se bírnak el, főleg egy kettős kényszer cserét a 20. percben. Ezért értékes az egy pont, bár kezünkben volt a győzelem.

Gergely Károly: - Mindkét csapat eldönthette volna a mérkőzést a maga javára, de a csúszós talajon elmaradt a gólszerzés. Úgy érzem a játék képe alapján megérdemelt a döntetlen.