Helyszín: Budapest, Illovszky Stadion , 150 néző.
Játékvezető: Kovács J. Zoltán (dr. Hegyi Péter, ifj. Kormányos Gábor)
Vasas: Borszéki (Bartos, 46.) – Kiss M., Papucsek, Unierzyski (Paripovic, 46.), Tóth A. (Balog Zs., 62.) – Mundi (Somorjai, 75.), Villám, Merczel, Katona – Sowunmi, Gyánó. Vezetőedző: Mészöly Géza.
Bőcs KSC: Szabó Á. – Szakszon, Cséke, Kóka, Vass (Molnár, 78.) – Jeney – Siróczki (Zsarnai, 85.), Irhás, Lipták, Török (Gaál, 56.) – Menuogong (Ondó, 78.). Vezetőedző: Tóth László.
VasasBőcs KSC
  Gól: Sowunmi (33.)Török (39.)
  Jók: Sowunmi, Kiss M.Irhás, Menougong, Kóka
33.percMundi a jobbösszekötő helyén vette át a labdát majd az üresen helyezkedő Sowunmi elé passzolt aki egy csel után a kapu közepébe emelt, 1-0.gól
39.percSiróczki adott be jobbról: a labda a kivetődó Borszéki mellett elszállt, és Papucsek lábáról Török elé pattant, aki a kapu bal oldalába helyezett, 1-1.gól

Mészöly Géza: - Nem volt sok helyzet a mérkőzésen és ez látszik az eredményen. Mindenki próbálta megtenni magáét, de nem úgy sikerült a meccs, ahogyan elterveztük. A döntetlen reális.

Tóth László: - Ha a végjátékban pontosabbak vagyunk nyerhettünk volna.