Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 500 néző.
Játékvezető: Nagy Róbert (Pápai Zoltán, Márkus Tamás)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Szakszon, Martis, Kóka, Török (Halder, 66.) - Jeney (Halász, 85.) - Irhás, Lipták (Zsarnai, 74.), Menougong - Bardi (Vass, 46.), Gaál (Vasas, 54.). Vezetőedző: Tóth László.
DVTK: Vojonovic – Bokros, Milicic, Kállai, Trbovic (Kamber, 70.) – Búrány, Pintér Z. (Gohér, 70.), Homma - Szélpál (Pelecaci, 60., Lipusz, 79.), Szabó V. (Stanic, 40.), Ahodikpe. Vezetőedző: Sisa Tibor.
Bőcs KSCDVTK
  Gól: Szélpál (55.)
  Sárga lap: Lipták (30.), Kóka (56.)Milicic (15.), Búrány (58.), Kállai (66.), Gohér (89.)
  Jók: Martis, Lipták, Halder, MenougongVojinovic, Ahodikpe, Milicic, Stanic
1.percA DVTK kezdte a találkozót.játékvezető
3.percIrhás végzett el szabadrúgást a DVTK térfelén, majd az ötösre felívelt labdát Vojinovic megfogta.
6.percEgy diósgyőri szabadrúgás után kipattanó labdát Pintér 25 méterről kapásból visszalőtt, de a labda messze a kapu mellett hagyta el a játékteret.
8.percTrbovic szöglete után a jobb oldalról beadott labdát az alapvonalon túlra mentették a hazai védők.
10.percIrhás cselezgetett a diósgyőri kaputól 12 méterre, ám belebonyolódott, és felszabadítottak a vendégek.
12.percGaál balról élesen belőtt labdája 1 méterrel csúszott el a bal kapufa mellett.
15.percMilicic kapott sárga lapot.sárga lap
18.percEgy jobb oldali hazai beadás után a bőcsieknél maradt a labda, egészen pontosan Irhásnál, aki nagy gólt akart rúgni, ám 4 méterről óriási erővel a kapu fölé lőtt.
25.percA mezőnyjáték után a DVTK térfelének jobb oldaláról végezhetett el szabadrúgást a Bőcs. A beívelés után Bardi 4 méterről a diósgyőri kapus kezébe fejelte a labdát.
30.percLipták kapott sárga lapot.sárga lap
32.percA hazai védők röviden szabadítottak fel, a lecsorgó labdára Ahodikpe érkezett azonban 23 méteres lökete a kapu mellé szállt.
35.percBardi csúsztatta a labdát a jobb oldalon érkező Irhás elé, aki egy picit kispdródva 8 méterről a kapu fölé lőtt.
39.percGaál került nagy helyzetbe, azonban 7 méteres lövését Vojinovic bravúrral, lábbal védte.
40.percA megsérült Szabó V.-t Stanic váltotta.csere
42.percBardi 17 méteres lövését a bal alsó sarok elől Vojinovic tenyerelte szögletre.
44.percHomma adott jó labdát Stanic elé, aki 14 méterről nagy helyzetben a bal kapufa mellé lőtt.
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percCsere a Bőcsnél: Bardi helyett Vass a pályáncsere
50.percA mezőnyben gyűrik egymást a felek: helyzet nélkül.
54.percÚjabb bőcsi csere: Gaál le, Vasas be.csere
55.percVasst cselezte ki Szélpál a bőcsi tizenhatosnál, majd 15 méterről megszerezte a DVTK-nak a vezetést, 0-1.gól
56.percKóka kapott sárga lapot.sárga lap
58.percBúrány is besárgult.sárga lap
60.percDiósgyőri csere: Szélpál helyett Pelecaci folytatja.csere
64.percNem tudnak a csapatok helyzetekig eljutni.
66.percKállai kapott sárga lapot.sárga lap
66.percCserélt a Bőcs: Török helyett Halder érkezett.csere
68.percSzakszon szabálytalansága után a megítélt szabadrúgást 17 méterről Stanic a sorfalba lőtte.
70.percKettős csere a DVTK-nál: Pintér helyett Gohér, Trbovic helyett Kamber.csere
73.percHomma ugrott ki egy, a diósgyőri térfélről hosszan előrevágott labdával, azonban két védő között 18 méterről egy méterrel lőtt a bal kapufa mellé.
74.percLipták helyett Zsarnai állt be a hazaiaknál.csere
77.percHomma jobbról adott be a bőcsi kapu elé, ahol Stanic érkezett akinek 8 méterről leadott lövését Szabó bravúrral ütötte ki.
79.percA csere cseréje: Pelecaci helyett Lipusz.csere
85.percÚjabb csere: Jeney helyett Halász.csere
86.percHalder jobb oldali szögletét Menougong fejelte 5 méterről kapura, azonban Vojinovic óriási reflex-szel kiütötte a labdát.
89.percGohér kapott sárga lapot.sárga lap
91.percMartis csapott le egy labdára a DVTK kapujától 6 méterre, egy csel után maga elé tette a labdát, majd a védők gyűrűjében elesett. A játékvezető sípja néma maradt.
92.percVége a mérkőzésnek, a DVTK megszerezte második győzelmét a csoportban.játékvezető

Tóth László: - Annyi helyezet kihagytunk az első félidőben, hogy lehet megátkozott minket valaki. A szünet után ellenfelünk egyetlen lövése ment kapura, amiből gól is született. Ennek ellenére gratulálok a DVTK-nak és sok sikert kívánok Sisa Tibornak!

Sisa Tibor: - Ez a meccs arról szólt, hogy lehetőséget kapjon majd, mindenki a keretből. Nagyon szervezett csapatot győztünk le a bőcsi oroszlánbarlangban.