Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Veizer Roland (Berettyán Péter, Horváth Róbert)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Vass, Cséke, Martis (Vasas, 55.), Molnár - Siróczki (Horváth N., 70.), Irhás, Jeney, Lipták (Nyircsák, 63.), Zsarnai (Ondó, 46.) - Gaál. Vezetőedző: Tóth László.
Vasas: Bartos (Tulipán, 46.) - Villám, Paripovic (Szűcs, 67.), Unierzyski (Papucsek, 59.), Piller - B. Tóth, Pavicevic, Dobric (Sowunmi, 46.), Somorjai - Mundi, Laczkó (Katona, 59.). Vezetőedző: Mészöly Géza.
Bőcs KSCVasas
  Gól: Irhás (83.)Dobric (5.), B.Tóth (20.), Mundi (47., 54.), Piller (69.)
  Sárga lap: Jeney (27.), Molnár Zs. (48.), Siróczki (49.), Cséke (52.)Laczkó (52.), Katona (88.)
  Jók: Irhás, GaálMundi, Somorjai, Dobric, Pavicevic, Piller
1.percA Vasas kezdte a mérkőzést, a vendégek piros-kék szerelésben a Bőcs tiszta zöldben van.játékvezető
4.percB. Tóth lőtt 14 méterről Szabó Á. magabiztosan védett.
5.percDobric góljával vezet a Vasas. 16 méterre a kaputól egy csel után a bal felső sarokba lőtt, 0-1.gól
13.percEgy előre ívelt labdára Gaál startolt rá, de lövését eltörte és Bartos magabiztosan ölelte magához a labdát.
14.percB.Tóth 25 méteres szabadrúgása a jobb felső sarok mellett csapódott veszélyesen.
15.percSiróczki jobb oldali beadása mindenki előtt elszállt és a hosszú oldalon érkező Irhás fejelt 5 méterről a kapu fölé.
20.percVendég szabadrúgás után Paripovics lekezelte az ötösön belül a labdát és visszakészítette B.Tóth elé, aki 7 méterről a jobb alsó sarokba helyezett, 0-2.gól
27.percJeney kapott sárgalapot.sárga lap
29.percB. Tóth baloldali szabadrúgása után jobbról Mundi középre lőtt, Laczkó lába előtt elsuhant a labda.
40.percCsendes csordogál a mérkőzés.
45.percVeizer játékvezető lefújta az első félidőt.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percCsere mindkét oldalon: Bartos helyett Tulipán, Dobric helyett Sowunmi állt be a vendégeknél, míg a bőcsi oldalon Zsarnait váltotta Ondó.csere
47.percLaczkó Mundi összjáték után Mundi jobbra cselezte magát, majd 7 méterről helyezett az üres kapuba, 0-3.gól
48.percMolnár Zs. kapott sárgalapot.sárga lap
49.percSiróczki kapott sárgalapot.sárga lap
52.percCséke és Laczkó kapott sárgát összeszólalkozásért.sárga lap
54.percMundi a 16-oson belülről bal szélről lőtte ki a hosszú sarkot, 0-4.gól
55.percVasas V. állt be Martis helyett.csere
59.percUnierzyskit váltotta Papucsek és Laczkó helyett Katona állt be.csere
63.percNyircsák állt be Lipták helyett.csere
66.percB.Tóth fejelt mellé 10 méterről.
67.percParipovicsot váltotta Szűcs.csere
69.percPiller megszerezte a Vasas ötödik gólját egy vendég kontra után.gól
70.percSiróczkit váltotta Horváth N.csere
83.percGaál ugratta ki Irhást a jobb szélen, majd két csel után 8 méterről a jobb felső sarokba lőtt, 1-5.gól
88.percKatona kapott sárgalapot.sárga lap
90.percVeizer játékvezető lefújta a mérkőzést.játékvezető

Tóth László: - Nagyon unottan, nem oda figyelve és alázat nélkül játszottunk, melyet senki ellen, pláne a Vasas ellen nem engedhetünk meg magunknak. Az eredmény tükrözi a játékunkat.

Mészöly Géza: - A mérkőzés elején már letettük a névjegyünket egy nagyon szép góllal. A játékosok nagyon jó egyéni teljesítményének köszönhetően egy szép győzelmet arattunk.