Helyszín: Kecskemét, Széktói Stadion , 800 néző.
Játékvezető: Németh Ádám (ifj. Kormányos Gábor, Fajkusz Gábor)
Kecskemét: Nagy Zs. - Koszó, Debreceni, Gyagya, Farkas - Némedi (Csordás, 59.), Lungu, Weisz, Koncz (Ábel, 71.) - Montvai (Kormos, 67.), Yannick. Vezetőedző: Tomislav Sivic.
Bőcs KSC: Erdélyi - Menyhért, Molnár, Mező (Török, 31.), Pop (Vass, 52.) - Jeremiás, Kóka, Irhás, Szakszon - Gaál (Zsarnai, 68.), Urbin. Vezetőedző: Tóth László.
KecskemétBőcs KSC
  Gól: Montvai (7., 19.), Yannick (31.), Koncz (38.)
  Sárga lap: Gyagya (34.)Mező (23.), Gaál (57.), Menyhért (58.), Molnár (89.)
  Jók: Montvai, Gyagya, NémediSzakszon
1.percA KTE kezdte a mérkőzést.játékvezető
3.percKecskeméti szöglet után a hazaiak kerültek lövőhelyzetbe, 20 méteres kapáslövős után kirúgás következett.
5.percSzélről beadott labda után Mező hibázott, Montvai lövése a kapu fölé szállt.
7.percNem tudott felszabadítani a vendég védelem, amit Montvai használt ki és 18 méterről a kapu jobb alsó sarkába helyezett, 1-0.gól
15.percKecskeméti mezőnyfölény. Hazai szöglet után Lungu lőtt a kapu fölé.
19.percMontvai fordult le a 16-os vonalánál Mezőről, majd a lövése a hosszú kapufáról pattant a hálóba, 2-0.gól
22.percKóka került lövőhelyzetbe 20 méterre a kecskeméti kaputól, lövése a kapu mellett suhant el.
23.percMező szabálytalankodott a középpályán, sárga lap.sárga lap
28.percIrhás passzolt Urbinhoz, aki labdaátvétel után a védők szorításában lőtt, Nagy magabiztosan fogta meg a labdát.
30.percIrhás jutott lövőhelyzetbe a kaputól 20 méterre, a megpattant lövést Nagy ismét hárította.
31.percGyors hazai kontra után Yannick Mező párharcából, a hazai támadó győzött, 18 méterről kilőtte a kapu hosszúsarkát, 3-0.gól
31.percCserélt a Bőcs, Mező helyett Török lépett a pályára.csere
34.percGyagya szabálytalankodott, amiért sárgalapot kapott.sárga lap
36.percIsmét Yannick lépett ki a védők közül, lövését Erdélyi bravurral hárította.
38.percSzakszon veszítette el a labdát a félpályánál, a kecskemétiek kihasználva ezt, Yannick passzolt Konczhoz, aki 16 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 4-0.gól
45.percVége az első félidőnek. Teljesen a Kecskemét akarata érvényesült.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
47.percBőcsi támadás után Gaál lépett be bal szélen, majd lövésre szánta el magát, lövésével az oldalhálót találta el.
48.percJeremiás került gólhelyzetbe a kaputól 16 méterre, lövése a bal kapufáról pattant ki.
52.percPop helyett Vass lépett a pályára. Kecskemét végezhetett el szabadrúgást a középpályán.csere
57.percGaál kapott sárga lapos figyelmeztetést.sárga lap
58.percMenyhért vágta fel Farkast, sárga lap.sárga lap
59.percNémedi helyett Csordás lépett a pályára.csere
62.percGaál harcolt ki szögletet, a labda a hosszú oldalra szállt, a kecskemét vezetett kontrát ezután, amit sikerült levédekezni.
66.percYannick került lövőhelyzetbe, lövése alig ment el a bal kapufa mellett.
67.percMontvai helyett Kormos állt be.csere
68.percGaál helyett Zsarnai a pályán.csere
70.percJeremiás ugratta ki Urbint, a kimozduló kapus hárította lövését.
71.percKoncz helyett Ábel állt be.csere
74.percJeremiás végzett el szabadrúgást a középpályáról, lövését Nagy tolta a kapu fölé.
75.percHazai támadás után Ábel lőtt a kapu mellé.
83.percUrbint állították meg lesen.
84.percCsordás cselezgetett a 16 oson belül, lövését Erdélyi bravurral védte.
88.percJeremiás szánta el magát lövésre 22 méterről, lövése kapu mellé ment.
89.percMolnár akasztotta Lungut, sárga lap.sárga lap
90.percVége a mérkőzésnek, nyert a Kecskemét.játékvezető

Tomislav Sivic: - Be akartuk bizonyítani, hogy jobb csapat vagyunk annál mint amit a multhéten mutattunk, gratulálok a csapatnak.

Tóth László: - A kecskeméti vezetők következetlenségének köszönhetjük, hogy kikaptunk, mivel Yannickot engedték játszani. De ezt szomorúságomban csak viccnek szánom.