Játékvezető: Megyebíró János (Székely Ferenc, Tompos Zoltán)
Budafok: Deli - Facskó, Czipó, Nagy A. (Horváth, 60.), Rontó - Schmatovich, Balázs, Szabó, Lannert - Nagy D., Filipovics. Vezetőedző: Gelei Károly.
Bőcs KSC: Matkó - Fodor, Rubint, Cséke, Vass - Mogyoródi (Lindák, 86.), Irhás, Szakszon, Illés - Kulcsár (Simon, 89.), Ondó (Gaál, 83.). Vezetőedző: Tóth László.
  Gól: Mogyoródi (31., 11-ből), Rubint (90.)
  Sárga lap: Kulcsár, Vass L.
  Piros lap: Nagy D. (80.)
  Jók: DeliRubint, Cséke, Mogyoródi, Fodor, Ondó
31.percKulcsárt két csel után a tizenhatoson belül buktatták: a megítélt büntetőt Mogyoródi a léc alá lőtte, 0-1.gól
80.percNagy D. megkapta a második sárga lapját így mehetett zuhanyozni.piros lap
90.percGaállal szembeni szabálytalanság utáni szabadrúgást Illés ívelte a kapu elé, amit Rubint 5 méterről fejelt a kapu bal sarkába, 0-2.gól

Gelei Károly: - Hat ifistával álltunk fel, emelem a kalapon a csapat teljesítménye előtt. Ebben az összeállításban sajnos csak ennyire vagyunk képesek.

Tóth László: - A vezetésünk után rengeteg ziccert dolgoztunk ki amiket ki is hagytunk. Ha hamarabb jön a második gól, kiütéses győzelem is lehetett volna.