Helyszín: Budapest, Pesterzsébet , 200 néző.
Játékvezető: Pánczél Krisztián (Forgács Attila, Sóthy András)
ESMTK: Uhrin - Turi, Bernáth (Vígh, 86.), Czakó, Szőke, Péter, Marik (Simon F., 66.), Marosfalvi, Scherer (Farkas, 61.), Szöllősi, Ruzicska. Vezetőedző: Pál József.
Bőcs KSC: Matkó - Simon A. (Cséke, 87.), Rubint, Molnár Zs., Vass - Turóczi (Török, 46.), Irhás, Illés, Szakszon - Zsarnai (Gaál, 64.), Kulcsár. Vezetőedző: Tóth László.
ESMTKBőcs KSC
  Gól: Kulcsár (30., 75.)
  Sárga lap: Turi (68.), Farkas (70.)Simon (76.)
  Jók: Turi, Czakó, MarosfalviKulcsár, Rubint, Molnár, Szakszon
30.percIllés passzával Kulcsár indult meg a bal szélen, a 16-oson belül 8 méterre a kaputól a hálóőr mellett a rövid sarokba helyezett, 0-1.gól
41.percKulcsár jobb oldali keresztlabdáját Illés vette le a 16 oson belül, egy visszacsel után középre passzolt Zsarnaihoz, akinek a lövését a hazai kapus hárította.
75.percGaál adott jó ütemben labdát Kulcsárnak, aki 17 méterről a kimozduló kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt, 0-2.gól

Pál József: - Elméletben már nagyon tudjuk a futballt, de a gyakorlatban még nem megy.

Tóth László: - A sportszerűen küzdő, de most már egy kevésbé motivált ESMTK ellen begyűjtöttük a 3 pontot és ez a lényeg.