Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 500 néző.
Játékvezető: Farkas Ádám (Szalai Zoltán, Varga Gábor)
Bőcs KSC: Szabó Á. - Vass, Cséke, Martis (Lipták, 28.), Molnár - Jeney - Irhás, Kóka, Török - Gaál (Ondó, 80.), Bardi (Siróczki, 51.). Vezetőedző: Tóth László.
Nyíregyháza: Illyés - Perényi, Mboussi, Hegedűs, Cornaci - Belényesi, Zabos (Miskolczi, 46.), Ramos, Bárányos - Dosso (Minczér, 71.), Apostu (Lippai, 46.). Vezetőedző: Szabó András.
Bőcs KSCNyíregyháza
  Gól: Martis (3.)
  Sárga lap: Cséke (87.)Apostu (40.), Zabos (40.), Lippai (63.)
  Jók: Gaál, Irhás, Lipták, Cséke, Kókasenki
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést.játékvezető
2.percA Bőcs tiszta zöldben, a Nyíregyháza piros mez kék nadrágban van.
3.percGÓÓÓÓL! Irhás szabadrúgását Illyés ejtette ki, amit Martis pofozott be a kapuba 5 méterről, 1-0.gól
16.percGaált rúgta fel Mboussi, a szabadrúgásból Kóka bombázott a kapu fölé.
28.percTóth László a gólszerző Martist cserélte le, aki 5 perce húzta a lábát. Helyette Lipták állt be.csere
38.percDosso beadását ütötte ki Szabó, amit az érkező támadó a kapu mellé lőtt.
40.percVassal szemben szabálytalankodott Apostu, majd a hazai védőnek neki ment. A játékvezető sárgalappal jutalmazta és a reklamáló Zabosnak is sárgalapot adott.sárga lap
42.percIrhás bedobásával Bardi fordult le védőjéről, majd a kapura tartó lövésébe Mboussi lépett bele. Az esetnél Bardi megsérült, lehet nem tudja folytatni a játékot.
45.percVége az első félidőnek vezet a Bőcs, de a masszív Nyíregyháza támadásai életveszélyesek.játékvezető
46.percA Nyíregyháza hozta játékba a labdát a második félidőben.játékvezető
46.percFélidőben cseréltek a vendégek, Lippai Ákos állt be Apostu helyett.csere
46.percFélidőben Zabos is lejött és helyette Miskolczi állt be.csere
51.percBardi helyett Siróczki állt be.csere
54.percLippai köszönt be egy 20 méteres lövéssel, elkerülte nagyon a kaput.
63.percCséke hozta ki a labdát a középpályán, ahol Lippai felvágta, sárgalapot kapott érte.sárga lap
65.percIrhás adott nagyszerű labdát Töröknek, aki a kapus mellett eltolta a labdát, azonban hiába, mivel a partjelző lest intett, hibásan.
71.percDosso helyett Minczér állt be.csere
75.percVeszélyes szögből végzett el szabadrúgást Bárányos, szerencsére a lövés a sorfalban megakadt.
77.percIrhás indította Gaál egy hosszú labdával, amit 18 méterről próbált átemelni Illyés felett, lövése lecsúszott így elmaradt a gól.
80.percGaál jön le, Ondó áll be.csere
81.percIrhás tolta el a labdát egy vendég védő mellett, majd óriásit lőtt kapura, Illyés bravúrral védett.
87.percCséke is besárgult.sárga lap
90.percA játékvezető 3 percet hosszabbít.
90.percVége a mérkőzésnek, a Bőcs történetében először jutott a 32 közé.játékvezető

Tóth László: - Nagyon nehézkes mérkőzés volt, mind két csapaton meglátszott a fáradtság. Úgy érzem megérdemelten nyertünk, mert talán mi jobban akartuk a győzelmet.

Szabó András: - Gratulálok a Bőcsieknek, egyetlen hibánkat kihasználták, mi nem lőttünk gólt, ez a továbbjutásukat jelentette. További sok sikert nekik, kívánom hogy jussanak minél tovább a kupában.