Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Megyebíró János (Tóth Péter, dr. Vári Ádám)
Bőcs KSC: Matkó - Fodor (Török, 29.), Rubint, Molnár Zs., Vass - Turóczi, Irhás, Szakszon, Illés - Kulcsár (Gaál, 46.), Mogyoródi (Ondó, 70.). Vezetőedző: Tóth László.
Soroksár: Kurucz F. - Hegedűs, Cseri, Pandúr, Tulák - Sipos, Hajdú, Kurucz L., Melczer - Havrán (Bene, 85.), Simon (Kiss G.). Vezetőedző: Elekes József.
Bőcs KSCSoroksár
  Gól: Simon (2.), Havrán (14.), Sipos (44.), Havrán (58.)
  Sárga lap: Molnár Zs. (60.)
  Jók: IllésHavrán, Simon, Pandúr, Kurucz L., Sipos
2.percSimon kapott a tizenhatoson belül labdát és egy csel után 10 méterről a kapus mellett a kapu jobb oldalába lőtt, 0-1.gól
14.percA középpályán vesztett labdát a hazai csapat a kontra után Havrán került helyzetbe és 10 méterről a kapuba lőtt, 0-2.gól
44.percA bal oldalon tört be egy vendégjátékos a bőcsi kapu elé majd középre passzolt Siposhoz és a támadó a balsó sarokba lőtt, 0-3.gól
58.percBal oldali támadás után a kapu elé ívelt labdát az üresen hagyott Havrán 11 méterről fejelte a jobb sarokba, 0-4.gól

Tóth László: - Minden félévben van 1-1 ilyen hazai mérkőzésünk, ami már rosszul esik, de nagyon tanulságos.

Elekes József: - Régóta szerettem volna büszke lenni a csapatomra, de most nagyon büszke vagyok. Gratulálok a 17 éves saját nevelésű Kiss Gábor másodosztályú bemutatkozásához.