Játékvezető: Medovarszki István (Tóth Péter, Ficze Gabriella)
Szolnok: Rézsó - Páles (Zolnyánszki, 56.), Bardi, Szalai, Remili (Bali, 26.) - Pintér, B. Tóth, Balogh, Forgó - Antal, Kotula. Vezetőedző: Kis Károly.
Bőcs KSC: Matkó - Szakszon, Rubint, Cséke, Molnár - Turóczi, Irhás, Lipták, Mogyoródi (Vass, 52.) - Kulcsár (Zsarnai, 80.), Ondó (Gaál, 78.). Vezetőedző: Tóth László.
SzolnokBőcs KSC
  Gól: Antal (73.)Vass (66.)
  Sárga lap: Bardi (21.), Antal (27.), Forgó (39.)Irhás (17.), Cséke (23.), Szakszon (52.), Molnár (81.), Lipták (88.)
  Jók: Kotula, RézsóMatkó, Cséke, Rubint, Irhás, Lipták, Turóczi
25.percJobb oldalon indult meg Mogyoródi, majd két ember kicselezése után középre passzolt, ahol az érkező Ondó és Irhás egymás zavarásában a helyzet kimaradt.
30.percA 16-os vonalánál Kulcsár vezette a labdát, aki egy váratlan lövéssel a bal kapufát találta el.
56.percA csereként beállt Vass szélen kapott labdát és amikor a 16 oson belülre ért, keresztbe passzolt, de a visszaérő védő szögletre mentett.
57.percSzép kontratámadással Turóczi és Ondó felhozta a labdát, majd a 16-oson belül Vass kapta meg a játékszert, amit pattanásból lőtt a kapura, ám Rézsó bravúrral hárított.
66.percVendég támadás után Kulcsár jobb oldali beadása Vass elé került, amit 5 méterről a kapuba lőtt, 0-1.gól
73.percAntal 23 méteres szabadrúgása a jobb kapufáról pattant be a kapuba, 1-1.gól
76.percKulcsár ugrott ki a jobb oldalon és a kapussal szemben a bal kapufára lőtte a labdát.

Kis Károly: - A meccs hajrájában nyerhettünk volna, de el kell ismernem, hogy előtte a Bőcs eldönthette volna a mérkőzést.

Tóth László: - Nehéz bármit mondanom, mert nyerhettünk volna, 4 szer 5 ször kerültünk a kapussal szembe, amit nem sikerült értékesíteni, így szokás szerint nem tudtunk nyerni.