Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 600 néző.
Játékvezető: Szabó Sándor (Szpisják Zsolt, Albert István)
Bőcs KSC: Matkó - Fodor, Rubint, Molnár Zs., Illés - Turóczi (Vass L, 60.), Szakszon, Lipták, Mogyoródi (Török, 75.) - Kulcsár, Ondó (Gaál, 57.). Vezetőedző: Tóth László.
Nyíregyháza: Balogh - Popa, Szatke, Vass Zs., Baksa - Miskolczi (Minczér, 46.), Szilágyi, Lengyel (Lippai, 46.), Sztipánovics - Vukadinovics, Bábik (Nikolics, 57.). Vezetőedző: Madalina György.
Bőcs KSCNyíregyháza
  Gól: Ondó (15.)
  Sárga lap: Fodor (55.), Illés Gy. (81.)Miskolczi (25.)
  Jók: az egész csapatVass Zsolt
15.percKulcsár passzát Ondó kapta a tizenhatoson belül és 11 méterről a bal oldalról a hosszú sarokba lőtt, 1-0.gól
19.percOndó 20 méteres jobb oldali lövését hárította Balogh.
37.percA játékvezető megállította a játékot, mert a nyíregyházi szurkolók bementek a pályára.
45.percA félidőben megérkeztek a diósgyőri szurkolók is, akiket a rendezők nem engedtek be. A nyíregyháziakat pedig nem engedték ki az összetűzés elkerülése érdekében. Majd kövekkel cserepekkel dobálta egymást a két \'B\' közép tábor, amit a rohamrendőrök könygázzal vertek vissza. Néhány szélvédő bánta az összecsapást.
51.percBal oldali beadás után Kulcsár fejelt a kapu jobb oldalára, amit Balogh kapus nagy bravúrral hárított.
74.percA hazai 16-oson belülről Nikolic lőtt egy váratlan labdát a felsőlécre.
76.percJobb oldalt Gaál Gergő szerzett szemfülesen labdát és egy mesteri pörgetéssel a hosszú felsőlécre rúgta a labdát.
88.percVukadinovics lövését öklözte ki Matkó kapus.

Tóth László: - Büszkék vagyunk erre az eredményre, de sajnos aki még büszkébb lehetne az már nem láthatta. Ezzel az eredménnyel adózunk emlékének.

Madalina György: - Az első félidő agresszív játékával meglepett bennünket a hazai csapat. Hiába próbáltunk meg mindent, a pályához jobban alkalmazkodó hazai gárdával nem bírtunk.