Játékvezető: Vad II István (Ring György, Farkas Balázs)
Dunaújváros: Kálmán – Szabó G., Scott, Pénzes, Facskó – Frőhlich, Heffler (McMorris, 76.), Micskó (Rátkai, 55.), Nagy A. – Nagy I. (Drozdik, 70.), Simpson. Vezetőedző: Nagy Tibor.
Bőcs KSC: Szabó Á. - Szakszon, Cséke, Martis, Molnár (Vass, 46.) - Irhás, Kóka, Lipták, Török (Siróczki, 56.) - Gaál (Ondó, 56.), Menougong. Vezetőedző: Tóth László.
DunaújvárosBőcs KSC
  Gól: Nagy A. (10.)Ondó (87.)
  Sárga lap: Simpson (12.), Micskó (48.), Heffler (59.), Facskó (95.)Cséke (36.), Ondó (60.), Vass (66.), Siróczki (90.)
  Jók: az egész csapatSzakszon (a mezőny legjobbja), Ondó, Kóka, Martis
1.percA Bőcs kezdte a mérkőzést.játékvezető
5.percVendégbedobás után Török lőtt 12 méterről a kapu mellé.
7.percMenougong jobb oldali bedása után Török 14 méterről a kapufát találta el.
10.percJobb oldali hazai akció végén a kapura fejelt labdát Cséke még mentette a gólvonalról, azonban az érkező Nagy A. 5 méterről a kapuba vágta a játékszert, 1-0.gól
12.percSimpson kapott sárgalapot.sárga lap
19.percA gól után többet birtokolja a labdát a Bőcs, de veszélyes helyzetet nem tudtak kialakítani a hazai kapu előtt.
20.percIrhás 24 méteres szabadrúgása után tolta ki a bal felső saroka tartó labdát Kálmán.
25.percTovábbra is a Bőcs a kezdeményezőbb, de a szögletek után is tisztáznak a hazai védők.
30.percHosszú idő után jutott el a hazai csapat a bőcsi kapuig: Micskó 25 méterről a kapu fölé durrantott.
36.percIsmét a mezőnyben küzdenek a felek, közben Cséke kapott sárga lapot.sárga lap
42.percAz elmúlt percekben sem volt dolga a kapusoknak, a két tizenhatos között zajlanak az események.
43.percEgy bedobás után Martis csúsztatta tovább a labdát, középen Kóka érkezett és 6 méterről nagy helyzetben a kapu mellé bólintott.
45.percVége az első félidőnek.játékvezető
46.percMegkezdődött a második félidő.játékvezető
46.percCsere a Bőcsnél: Molnár helyett Vass a pályán.csere
48.percMicskó kapott sárga lapot. sárga lap
54.percNagyiramú a meccs, de a kapuk nem forognak veszélyben.
55.percHazai csere: Micskó helyett Rátkai.csere
56.percKettős bőcsi csere a frissítés jegyében: Török helyett Ondó, Gaál helyett Siróczki a pályán.csere
59.percA Bőcs mindent megtesz az egyenlítésért, míg a Dunaújváros kontrákkal próálkozik.
59.percHeffler is besárgult.sárga lap
60.percOndó kapott sárgalapot.sárga lap
61.percJobb oldali újvárosi szöglet után Frőhlich kísérletét mentette Siróczki a kapu torkában.
66.percVass is besárgult.sárga lap
71.percHazai csere: Nagy I. helyett Drozdik.csere
76.percHeffler helyett McMorris állt be.csere
80.percA helyzet és az állás változatlan: vezet az Újváros, küzd de eddig eredmény nélkül a Bőcs.
87.percGóllá érett a bőcsi akarat: Ondó vette le a labdát a tizenhatos vonalán, majd a kapus felett a kapuba emelt, 1-1.gól
89.percSiróczki a végére kapott egy sárgalapot.sárga lap
90.percA rendes játékidőben 1-1, ezért hosszabbítás következik.játékvezető
91.percMegkezdődött a ráadás.játékvezető
95.percOtt folytatta a Bőcs ahol abbahagyta: többet birtokolják a labdát, de fölényüket nem tudják gólra váltani.
95.percFacskó csak szabálytalanul tudott szerelni, sárgalap.sárga lap
101.percKijött a szorításból a Dunaújváros, de helyzetet egyik csapat sem tud kialakítani.
105.percVége a hosszabbítás első felének.játékvezető
106.percJöhet az utolsó roham a csapatok részéről.játékvezető
110.percA lankadó koncentráció kezd jelentkezni a csapatokon, gyűrik egymást becsülettel, de kapura veszélytelenül.
116.percÚgy tűnik a büntetőkre marad a döntés...
120.percVége. Jöhetnek a tizenegyesek.játékvezető
Megjegyzés
Dunaújváros, berúgta: Rátkai, Facskó, Nagy A., Scott, Simpson, McMorris. Kihagyta: Frőhlich, Szabó G. Bőcs berúgta: Martis, Vass, Ondó, Siróczki, Menougong, Kóka, Lipták. Kihagyta: Cséke.

Továbbjutott a Bőcs 11-esekkel (6-7).

Nagy Tibor: - Helyenként jól játszottunk. Remélem, hogy a szurkolóink látták, hogy sokat dolgozunk és fejlődünk.

Tóth László: - A sorstól nagyon nagy igazságtalanság lett volna, ha ennyi utazás és 120 perces küzdelmet követően tizenegyesekkel kiesünk. Szerencsére az élet nem ezt akarta.