Helyszín: Kecskemét, Széktói stadion , 800 néző.
Játékvezető: Gaál Bence (Albert István, ifj. Tóth Vencel)
Kecskemét: Nagy Zs. (Beke, 85.) - Srdjan, Barna, Farkas, Lázár (Bagi, 77.), Kurucsai, Némedi, Dabasi, Kása (Szabó T., 68.), Balla, Tóth Gy. Vezetőedző: Török László.
Bőcs KSC: Matkó - Szakszon (Vass, 64.), Rubint, Cséke, Molnár, Török (Gaál, 68.), Mogyoródi, Irhás, Lipták, Illés, Kulcsár. Vezetőedző: Tóth László.
KecskemétBőcs KSC
  Gól: Balla (44.), Tóth Gy.(55.), Dabasi (62.), Kása (65.)Mogyoródi (50.)
  Sárga lap: Rubint (54.), Mogyoródi (71.)
  Jók: az egész csapatsenki
44.percA 16-os vonalánál egy visszapasszolt labdát Balla 18 mről a jobb felső sarokba lőtt, 1-0.gól
50.percBaloldali labdaszerzés után Kulcsár a 16-oson belülre belépő Mogyoródihoz passzolt, aki 10mről a kapus mellett a jobb alsó sarokba bombázott, 1-1.gól
55.percVédelmi hiba után a 16-oson belül Tóth Gy. vehette le tisztán a labdát, amit 11 mről a jobb sarokba lőtt, 2-1.gól
62.percA büntetőterület bal sarkán Dabasi fordult le a védőkről, majd kiszorítva a kapus mellett a hosszú sarokba passzolt, 3-1.gól
65.percÚjabb védelmi hiba után Kása került helyzetbe, aki a félpálya közepéről vezette tisztán a labdát, amit a kimozduló kapus felett 27 mről a kapuba emelt, 4-1.gól

Török László: - Nagyon érett már, hogy valakinek ennyi gólt rúgjunk, hiszen rengeteg helyzetet hagytunk ki mérkőzésről mérkőzésre. Köszönjük a szurkolóinknak a nagyszerű bíztatást.

Tóth László: - Pár emberünk a sikert nehezen dolgozta fel, a kudarcokat nehezen viseli. De amíg morálisan nem teszünk rendet, nem lesz eredmény.