Játékvezető: Bede Ferenc (Vígh Tibor, Agócs János)
Bőcs KSC: Hamar - Szakszon, Cséke, Martis (Kóka, 69.), Molnár - Jeney, Irhás, Lipták (Siróczki, 57.), Menougong, Török (Vass, 46.) - Gaál. Vezetőedző: Tóth László.
Újpest: Balajcza - Dudic, Bozic, Bori (Remili, 46.), Kiss - Simon, Mijadinoski, Korcsmár, Kabát (Sándor, 58.) - Pollák (Foxi, 46.), Jucemar. Vezetőedző: Szentes Lázár.
Bőcs KSCÚjpest
  Gól: Simon (61.), Bozic (62.), Jucemar (89.)
  Sárga lap: Jeney (33.), Martis (60.)
1.percAz Újpest kezdte a mérkőzést.játékvezető
2.percGaál beadása csúszott el Török előtt a kaputól 8 méterre, nagy helyzet volt.
5.percTörök harcolt ki szögletet a bal szélen.
5.percCséke mellett kifejelték a labdát, amit Jeney emelt kapura.
7.percÚjabb szöglet után Irhás passzát mentették az Újpesti védők.
9.percVédelmi hiba után Kabát lőtt 17 méterről, Hamar lábbal védett.
10.percIsmét Kabát szerzett labdát, majd 18 méterről helyezett, Hamar biztosan ölelte magához a labdát.
14.percTörök emelte be a labdát a 16-oson belülre, ahol Irhás érkezett, de nem tudta jól átvenni a labdát és a kapu fölé emelt.
17.percTörök végzett el jobb oldalról egy szabadrúgást, Balajcza kezébe ment a lövés.
18.percBozic lőtt 27 méterről egy szabadrúgást, azonban a lövés a kapu mellé szállt.
19.percMolnár lépett be a támadásba, majd Irhással kényszerítőzött és a 16-oshoz érve lőni készült, a lövés pillanatában viszont lelopták a lábáról a labdát a lilák.
20.percA bőcsi helyzet után kontrázott az Újpest, Simon lépett ki Martis mellől, majd 16-ról helyezett, Hamar lábbal óriásit védett, majd a kipattanót Simon emelte vissza Kabáthoz, aki háttal ollózott nagyon a kapu fölé.
22.percGaál harcolt ki egy szabadrúgást az újpesti kaputól 16 méterre.
23.percIrhás végezte el a szabadrúgást, 1 méterrel lőtt a kapu fölé.
25.percTörök egy csel után bal szélen indította Molnárt, aki középre emelt, de az érkező Menougong, lemaradt a beadásról.
26.percIrhás kényszerítőzött Gaállal, majd a 16-oson belül Pollák mentett szögletre Irhás elől.
27.percA szögletet kivágták a lila védők, majd Molnár ívelte fel a labdát Irháshoz, aki a 16-oson belül átvette a labdát, de sajnos a kezére pattant a játékszer, szabadrúgás kifelé.
33.percJeney vágta fel Jucemart, sárgalap.sárga lap
34.percA szabadrúgást Hamar ütötte ki a vendég támadók elől.
40.percLejjebb hagyott az iram, az utóbbi pár percben mezőnyben folyt a játék.
42.percBőcsi bedobás után Szakszon tekerte be a labdát jobb szélről, de a beadást kifejelték a lilák.
45.percIrhás szerzett labdát az újpesti térfélen, majd két csel után lőhetett volna, azonban még tovább vezette, így kikerült a helyzetből.
45.percBede játékvezető lefújta az első félidőt, többnyire a Bőcs irányította a játékot, de a gól elmaradt.játékvezető
46.percA Bőcs kezdte a második félidőt.játékvezető
46.percCsere mindkét oldalon, Török helyett Vass állt be a Bőcsiekhez, Borit váltotta Remili és Pollákot váltotta Foxi.csere
47.percSimon cselezte magát lövésre a 16os vonalánál, de a hazai védők tisztáztak.
49.percVass adott kötényt Dudicnak, majd egymást ráncigálva a földre kerültek, kirúgás.
51.percIsmét Vass kapott jó labdát balszélen, majd egy csel után középre passzolt, ahol senkise érkezett.
52.percFelharsant a közönség, HAJRÁ BőCS-öt kiabálnak, ők is érzik, hogy most benne van a csapatban a gól.
53.percÚjpesti támadás után Simon fejelt 10 méterről a kapu mellé.
54.percSimon ment el jobb szélen majd középre passzolt, a kapujából kilépő Hamar előtt elszállt a labda, amit Kabát átvett és akár az üres kapuba is lőhetett volna, de Cséke mentett előle.
57.percCsere a bőcsi oldalon, Lipták helyett Siróczki állt be.csere
58.percCserél az Újpest is, a sérült Kabát helyett Sándor állt be.csere
60.percMartis rántotta le Foxit az alapvonaltól 2 méterre, sárgalap.sárga lap
61.percA szabadrúgásból a kaputól 7 méterre üresen hagyott Simon fejelt a kapuba, 0-1.gól
62.percMegzavarodott a hazai csapat, egy labdát vártak, hogy majd kimegy az oldalvonalon túlra, de a labda nem ment ki, amit a középen érkező Bozic elé íveltek, aki 10 méterről fejelt a kapu bal sarkába, 0-2.gól
67.percMartis került a földre egy összefejelés után, nem volt szükség a hordányra szerencsére.
69.percA sérült Martis helyett, Kóka állt be.csere
70.percJeney vétette magát észre egy 25 méteres lövéssel, Balajcza biztosan fogta a labdát.
73.percJeney nagy szólója után Vass kapta a labdát a 16-oson belül, de lövésig nem jutott a játékos.
78.percRemili lőtt az alapvonaltól középre, Hamar ölelte magához a labdát.
83.percGaál szabadrúgása után, Balajcza ütötte ki a labdát, ami Csékéhez került, akit egy csel után felvágtak, 11-es.
84.percCséke borzasztóan fölé rúgta a labdát.
87.percGaálnak adott nagyszerű labdát Vass, aki 10 méterről a felsőlécet találta el, szép támadás volt.
89.percA hazai térfélen vesztettünk labdát, amiből Jucemar indult meg, és a kapura vezette a labdát, majd 9 méterről Hamar mellett helyezte el a labdát, 0-3.gól
90.percVége a mérkőzésnek, az NB1 listavezetője magabiztosan nyert.játékvezető

Tóth László: - Gratulálok az Újpestnek! Picit fájó ez a 3 gólos vereség, az Újpest annyit adott ki magából, ami ehhez szükséges volt, de hozzáteszem, súlyos védekezési hibákat követtünk el. Szerettünk volna olyan eredményt elérni, ami nem teszi lefutottá a visszavágót, de ez nem igazán sikerült.

Szentes Lázár: - Ha az eredményt nézzük a 3 gólos siker jónak mondható oda-visszavágós párharcban. Annak ellenére, hogy a második meccs hátravan, ez az előny megnyugtató.