Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Gaál Bence (Oláh Gábor, Szabó II József)
Bőcs KSC: Matkó - Fodor, Szakszon, Molnár, Vass - Fórián, Irhás, Lipták, Turóczi (Zsarnai, 82.) - Kulcsár (Ondó, 64.) Varga (Simon, 75.). Vezetőedző: Tóth László.
Orosháza: Tóth Z. - Balogh (Gellér, 46.), Molnár, Gyagya, Szabó - Szeverényi, Csiszár, Pardi (Ábel, 57.), Koncz (Lovas, 64.) - Búza, Balázs. Vezetőedző: Belvon Attila.
Bőcs KSCOrosháza
  Gól: Molnár (22., 11-ből), Szakszon (28.), Irhás (52.)
  Jók: Irhás, Molnár, Szakszon, Fodor, MatkóMolnár R., Szeverényi, Búza
5.percVarga kapott jó ütemű indítást, de a kapu mellé emelt.
22.perc11-es hez jutott a hazai csapat Fórián révén, a megítélt büntetőt Molnár biztosan értékesítette, 1-0.gól
28.percSzakszon indult meg a saját térfeléről és a középpályán áttörve 22 méterről a jobb felső sarokba lőtte a labdát, 2-0.gól
40.percA 16-os vonalánál Varga lőtt kapura, a lepattanó labdát pedig Turóczi lőtte a bal kapufa mellé.
52.percKulcsár remek passzát Irhás a 16-oson belül átvette majd 10-mről a jobb alsó sarokba lőtt.gól

Tóth László: - Úgy érzem a hullámvölgyből felfelé ível teljesítményünk. 65 percig emberhátrányban sikerült győznünk, aminek különösen örülök.

Belvon Attila: - Bár végre láttam biztató jeleket. Akartunk, küzdöttünk, de a végén úgy a védekezésben, mint a támadásban hibákat vétettünk.