Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 500 néző.
Játékvezető: Telek Ákos (Varga László, Fehér Gyula)
Bőcs KSC: Fülöp - Szakszon, Calin, Rubint, Molnár Zs. - Fórián (Simon, 90.), Irhás, Lipták, Gaál (Ondó, 82.) - Lippai, Kulcsár (Varga, 60.). Vezetőedző: Tóth László.
Kecskemét: Balázsy - Szamosszegi, Vilotic, Kurucsai, Farkas - Lázár (Potemkin, 50.), Yoshisata (Nagy Adrián, 82.), Sinkó, Dávid G. - Tóth György, Balla. Vezetőedző: Jan Patrascu.
Bőcs KSCKecskemét
  Gól: Rubint (10.), Lippai (47., 11-ből)Sinkó (48.)
  Piros lap: Potemkin (73.)Lipták (77.)
  Jók: Lippai, Fülöp, Rubint, Calin, SzakszonBalázsy, Balla
10.percSzakszon 20 méterről lövésre szánta el magát, a labda a kapusról kipattant, amit Rubint 5 méterről a kapu közepébe helyezett, 1-0.gól
47.percLippai ugratta ki nagyszerűen Gaál-t, akit a kapus a 16-oson belül buktatott, a megítélt büntetőt Lippai a kapu közepébe lőtte, 2-0.gól
48.percA jobb oldali beadás után Sinkó 10 méterről a hosszú sarokba helyezett, 2-1.gól
73.percPotemkin szándékos akasztásért egyből piros lapot kapott a játékvezetőtől.piros lap
77.percLipták megkapta a második sárga lapját, így mehetett zuhanyozni.piros lap

Tóth László: - A csoport egyik favoritjával nagy küzdelemben, de úgy érzem megérdemelten nyertünk.

Jan Patrascu: - Úgy gondolom, hogy sokat kell tennünk az edzéseken, hogy igazi csapat legyünk.