Játékvezető: Gaál Gyöngyi (Száva Flórián, Szalai Zoltán)
Dabas: Nagy (Végh, 50.) - Blaskó, Danyis A., Pacsirta (Bozsik, 73.), Szabó - Volenszki, Feczesin, Gáspár, Zabundu - Gál, Danyis J. (Ordasi, 63.). Vezetőedző: Kovács Kálmán.
Bőcs KSC: Balogh - Fodor, Molnár Zs., Sándor, Vass - Turóczi, Irhás, Török (Tóth A., 40.), Sipos (Buri, 69.) - Gaál, Kulcsár. Vezetőedző: Tóth László.
DabasBőcs KSC
  Gól: Gál (2.), Bozsik (78.)Kulcsár (43., 57.), Turóczi (47.), Gaál (52., 81.)
  Piros lap: Danyis A. (87.)
  Jók: Gáspár, Zabundu, SzabóSándor, Turóczi, Kulcsár, Fodor, Gaál
2.percDanyis A. ment el a bal oldalon a tizenhatoson középre lőtt labdáját Gál 10 méterről a bal sarokba lőtte, 1-0.gól
43.percTuróczi remek labdájával Kulcsár lépett ki és a kiinduló kapus mellett a kapu bal sarkába lőtt, 1-1.gól
47.percKulcsár iramodott meg a jobb szélen amikor a tizenhatos bal sarkánál buktatták. A megítélt szabadrúgást Turóczi a sorfal fölött a rövid felső sarokba lőtte, 1-2.gól
52.percA hazai térfél közepén a vendégvédők hibáját Gaál használta ki, amikor az elépattanó labdával kapura tört és a kapust is kicselezve az üres kapuba helyezett, 1-3.gól
57.percTuróczi szerzett labdát a dabasi térfélen, rávezette a játékszert a rátámadó védőkre, majd jó passzal ugratta ki Kulcsárt, aki 13 méterről a bal felső sarokba bombázott, 1-4.gól
78.percA kapu elé ívelt labdát Szabó visszafejelte az érkező Bozsik elé aki kapásból, 20 méterről a kapuba lőtt, 2-4.gól
81.percBuri ment el a jobb szélen, beadását Gaál 8 méterről bólintotta a jobb sarokba, 2-5.gól
87.percDanyis A. megkapta a második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jutott.piros lap

Kovács Kálmán: - Az első félidő végén kapott gól után szétestünk.

Tóth László: - A hosszú út után fáradtan kezdtünk, de percről-percre javult a játékunk. A végére akár kiütéses győzelmet is arathattunk volna.