Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 400 néző.
Játékvezető: Sulyok Gergely (Márton Zsolt, Száva Flórián)
Bőcs KSC: Balogh - Fodor, Simon, Takács, Molnár - Irhás (Kulcsár, 46.), Szakszon, Vass, Turóczi - Sipos, Gaál (Ondó, 75.). Vezetőedző: Tóth László.
Jászapáti: Tajti M. - Borsi, Horváth (Hamar, 55.), Szobóczki, Kaszás - Mosonyi, Somodi (Busai, 65.), Góhér (Gyurováth, 77.), Vígh - Dani, Sivák. Vezetőedző: Sándor István.
Bőcs KSCJászapáti
  Gól: Ondó (82.)Gyurováth (93.)
  Jók: Turóczi, Gaál, Molnár, OndóVígh, Borsi, Szobóczki, Sivák
82.percSzakszon iramodott meg a vendégkapu felé egymás után több emberen is átverekedte magát, majd a tizenhatos vonalán Ondóhoz passzolt, aki a kiinduló kapus mellett a kapu közepébe lőtt, 1-0.gól
93.percA vendégcsapat utolsó támadását vezette: a védők mögé ívelt labda üresen találta Gyurováth-hoz, aki 4 méterről a kapuba fejelt, 1-1.gól

Tóth László: - Úgy érzem két jó csapat találkozott ma. Sokat tettünk a győzelemért, de ellenfelünk is a pontszerzésért. A rangadóra illett volna jobb játékvezetőt küldeni.

Sándor István: - Tóth László kollégám nagyszerűen készítette fel csapatát. Óriási küzdelemben az utolsó pillanatban sikerült pontot szereznünk.