Játékvezető: Wenczel Imre (Horváth Gábor, Raff Tamás)
Kistarcsa: Kristófi - Szőke, Tábori, Tóth, Moses - Kovács, Földvári, Vágó (Morvai, 33.), Molnár Á. (Varga, 61.) - Tasnádi, Farkas. Vezetőedző: Nahóczky Attila.
Bőcs KSC: Balogh - Fodor, Simon, Takács, Molnár Zs. - Sipos (Buri, 80.), Turóczi, Török (Tóth A., 63.), Vass - Kulcsár, Gaál (Ondó, 46.). Vezetőedző: Tóth László.
KistarcsaBőcs KSC
  Gól: Tasnádi (72.)Molnár Zs. (10., 11-ből, 38., 11-ből), Gaál (43.), Sipos (45.), Simon (89.)
  Jók: Tábori, Tasnádi, MosesSipos, Molnár Zs., Turóczi, Kulcsár, Simon
10.percGaál passzával Kulcsár lépett ki, akit a tizenhatoson belül buktattak: a megítélt tizenegyest Molnár Zs. biztosan értékesítette, 0-1.gól
38.percKulcsár kapott labdát, a vendégtérfél közepén kapura tört, amikor a büntetőterületen belül buktatták. A megítélt büntetőt Molnár Zs. a bal alsó sarokba lőtte, 0-2.gól
43.percTuróczi szerzett labdát, majd a tizenhatos vonalán Gaál elé passzolt, aki 14 méterről a hálóba lőtt, 0-3.gól
45.percA kapus rossz kirúgása után a labdát Sipos 30 méterről a hálóba lőtte, 0-4.gól
72.percA vendégtizenhatoson a védők nem tudtak felszabadítani, a labda a kaputól 8 méterre álló Tasnádi elé került, aki nem hibázott, 1-4.gól
89.percOndó csatázott a hazai védőkkel a labda a Simon elé pattant, aki 24 méterről futtából nagy gólt ragasztott a jobb felsőbe, 1-5.gól

Nahóczky Attila: - A játék képe alapján túlzott az eredmény, bár a bőcsi csapat nagyszerűen használta ki kapitális hibáinkat, és ezért teljesen megérdemelten nyertek.

Tóth László: - Egy hét alatt három rivális ellen kilenc pontot szereztünk, és ez a csapat hozzáállásáról tanúskodik. Bízunk benne, hogy nagyon sok mérkőzésen tudunk még így szerepelni.