Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36. , 200 néző.
Játékvezető: Berettyán Péter (Némethi Attila, Bodnár András)
Bőcs KSC: Balogh - Fodor, Takács, Simon, Vass - Irhás, Török, Turóczi, Sipos (Ondó, 75.) - Gaál (Buri, 90.), Kulcsár. Vezetőedző: Tóth László.
Mátészalka: Gergely - Jávor, Ricsei, Illés P., Tősér - Varga, Balogh, Illés Gy., Szakács - Czvik, Gubacsi. Vezetőedző: Tóth Zoltán.
Bőcs KSCMátészalka
  Gól: Kulcsár (77.), Ondó (84., 86.)Varga (60.)
  Sárga lap: Simon (91.)Illés P. (85.)
  Jók: Fodor, Gaál, Ondó, TakácsVarga, Balogh, Czvik
60.percSimon szabálytalankodott 18 méterre a hazai kaputól: a szabadrúgásból Varga a kapuba csavarta a labdát, 0-1.gól
77.percOndó harcolt a vendégvédőkkel a tizenhatos vonalán, a labda Kulcsár elé pattant, aki 18 méterről a kapu bal sarkába lőtt, 1-1.gól
84.percOndó kapott labdát a tizenhatos bal oldalán, majd 13 méterről a hosszú sarokba helyezett, 2-1.gól
85.percIllés P. megkapta a második sárga lapját, így mehetett zuhanyozni.piros lap
86.percOndót senki nem támadta a vendégtérfél közepén, a játékos felnézett, majd 23 méterről óriási gólt ragasztott a kapu bal felső sarkába, 3-1.gól
91.percSimon is begyűjtötte második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jutott.piros lap

Tóth László: - Fiataljaink ismét bizonyították, hogy akár egy kiélezett rangadón is lehet rájuk számítani. Csak gratulálni tudok az egész csapatnak a hozzáálláshoz és az eredményhez.

Tóth Zoltán: - 1-0-ás vezetésünk után a játékvezető nem adott meg egy tizenegyest, majd egy felelőtlen játékosunk miatt elvesztettük a mérkőzést.